,

چگونگی نصب پنجره upvc بدون تخریب

نصب یو پی وی سی

چگونگی نصب پنجره upvc بدون تخریب

پروفیل بازسازی پنجره های دوجداره upvc به گونه ای طراحی شده اند که بدون تخریب و گچ کاری جایگزین پنجره های قدیمی و آهنی می شوند. لذا مشتریان گرامی مخصوصا خانم های محترم بدانند با تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب و در زمانی کوتاه علاوه بر ارتقای کیفیت محل خود، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی دارند.

نصب پنجره یو پی وی سی

چگونگی نصب پنجره upvc بدون تخریب
• اولین مرحله جایگزینی درب و پنجره های دوجداره upvc بدون تخریب بدین صورت است که ابتدا لنگه ها و بازشو پنجره ها از لولا جدا شده و در کناری قرارداده می شود. سپس تمامی ستونهای افقی یا عمودی داخل قاب پنجره قدیمی برش داده شده و نتیجه نهایی این کار، باقی ماندن کلاف یا فریم آهنی دور تا دور پنجره قدیمی است که چارچوب را در اختیار ما قرار می دهد.
• در این مرحله درب و پنجره دوجداره upvc دوجداره لبه دار (پنجره بازسازی) ساخته شده را داخل چهارچوب قرار داده و آن را به فریم پنجره قدیمی پیچ می کنند. در این حالت فریم پنجره قدیمی در زیر پنجره دوجداره upvc پنهان می شود و غیر قابل مشاهده است.
• در مرحله بعدی تعویض پنجره قدیمی با استفاده از فوم و چسب مخصوص دور تا دور پنجره، کاملا آب بندی و عایق بندی و تمامی درزها پوشانده می شود. سپس شیشه دوجداره با گاز آرگون را جایگذاری کرده و زهوار پنجره را قرار می دهیم. در انتها پرسنل نصب، رگلاژ پنجره ها را انجام داده تا پروژه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc تکمیل شود.

طرح ونصب پنجره یو پی وی سی

این شرکت در کرج با تجهیزات استاندارد, پیشرفته و هم چنین نصابان متخصص این قول را به شما خریدار محترم می دهد که تعویض پنجره دوجداره upvc بدون تخریب, گرد و خاک و در کوتاه ترین زمان نصب و تحویل دهد.