چرا پنجره upvc ویستا بست؟

پنجره و درب ویستابست

چرا پنجره upvc ویستا بست؟

درب و پنجره upvc ویستابست می تواند یک انتخاب مناسب برای ساختمان های شما مشتریان عزیز باشد اما نکته حائز اهمیت در کیفیت پنجره های ویستابست, ترکیب پروفیل upvc ویستابست با یراق آلات و شیشه دوجداره استاندارد می باشد. ویستابست در‌ زمینه صنعت تولید پروفیل درب و پنجره upvc دوجداره از برترین فرمولاسیون روز دنیا و با‌کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می نماید.


شرکت پنجره upvc ویستا بست به دلیل استقبال بی نظیر خریداران تنوع محصولات خود را افزایش داده و در حال حاضر به ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰۰۰ دست یافته است. ویستا بست تنها پروفیل upvc ایرانی می باشد که نامش در میان بزرگان صنعت پروفیل درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی جهان بوده و دارای گواهینامه رال آلمان می باشد. پنجره upvc ویستا بست با پروفیل های ۳ کاناله و ۵ کاناله تولید می شوند که با استفاده از آنها می توان در هزینه های سرمایشی و گرمایشی بین ۳۵ تا ۶۰ درصد صرفه جویی کرد.

ویستابست دوجداره

مزایای مهم پنجره upvc ویستا بست
– تأثیر مطلوب بر محیط زیست
پروفیل های upvc ویستا بست به دلیل کاهش مصرف سوخت های فسیلی، بازیافت ۱۰۰درصدی دوستدار محیط زیست نامیده شده است.
– مانع نفوذ آب
استفاده از لاستیک های آب بندی از جنس EPDM امکان نفوذ هرگونه آب را به داخل پنجره upvc ویستا بست می گیرد.
– قابلیت نصب انواع یراق آلات بر روی پنجره دوجداره
پروفیل upvc ویستابست طوری طراحی شده است که قابلیت نصب انواع یراق آلات کاربردی و استاندارد بر روی آن وجود دارد.
– جلوگیری از ورود گرد و غبار
با استفاده از یراق آلات مناسب مانند یراق درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی دوحالته، فولکس واگنی و… با توجه به قفل شدن پنجره از چهار جهت، تا حد بسیار زیادی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل جلوگیری می شود.

این شرکت از نمایندگان برتر ویستا بست در کرج می باشد و این افتخار را دارد که محصولات درب و پنجره upvc دو جداره خود را با استفاده از پروفیل ویستا بست تولید و روانه بازار کند.