,

پنجره upvc فولکس واگنی وین تک

پنجره فولکس واگنی

پنجره upvc فولکس واگنی وین تک

سیستم بازشو در پنجره upvc فولکس واگنی وین تک به صورت ريلی بوده و یراق آلات خاصی در آن مورد استفاده قرار می گیرد. یراق‌آلات پنجره upvc فولکس واگنی وین تک در سه دسته متفاوت مکانیکی, نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک تقسیم می شوند.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره upvc فولکس واگنی وین تک با یراق مکانیکی
بیشتر برای پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل بسیار مهم و اساسی می باشد. لازم به ذکر است که به علت وزن پایین شیشه و لنگه در این پنجره باز و بسته شدن با اعمال نیروی فیریکی کامل توسط شخص صورت می پذیرد و براحتی انجام می گیرد.
پنجره upvc فولکس واگنی وین تک با یراق نیمه اتومات
مناسب برای پنجره های دوجداره با سایز متوسط است و نسبت به یراق مکانیکی روانتر بوده است و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن پنجره یا درب کمتر می باشد.
پنجره upvc فولکس واگنی وین تک با یراق فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره دوجداره فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.

در و پنجره دوجداره مدل فولکس واگنی یو پی وی سی
آب بندی و هوابندی کامل پنجره upvc فولکس واگنی وین تک
در ساخت پنجره دو جداره یو پی وی سی با یراق فولکس واگنی از همان نوع پروفیل لولایی یو پی وی سی استفاده می شود که البته می تواند پروفیل سری ۶۰ یا ۷۰ و یا از پروفیل درب استفاده شود که قاعدتا این قضیه نیاز به کارشناسی و بررسی محل و اندازه و ابعاد قبل از ساخت را دارد. قابل به ذکر است در اجرای پنجره upvc فولکس واگنی وین تک می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد.

این شرکت در کرج هنگام تولید و اجرای پنجره upvc فولکس واگنی وین تک از معتبرترین یراق آلات آلمانی از جمله ROTO و GU استفاده می کند.