پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست

پنجره دوجداره ویستابست

پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست

ویستا بست در طرح ها و رنگ های متنوع و با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان به تولید محصولاتی با استاندارد های بین المللی پرداخته است. پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست از نظر کیفیت دارای گواهینامه رال آلمان می باشند که این استاندارد از جمله بهترین استانداردهای کیفی در دنیا است و شرکت ویستا بست VISTABEST ملزم به رعایت تمامی معیارهای تستی و کیفی آن می باشد.

ویستابست

ترکیب مواد اولیه به کار رفته در ساخت پروفیل پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست با مد نظر قرار دادن شرایط آب و هوایی مناطق مختلف جغرافیایی کشورمان انجام می گیرد که توسط آزمایشگاه پیشرفته SKZ آلمان و شرکت های با تجربه اروپایی آزمایش و تایید قرار گرفته است.
پنجره های دوجداره یو پی وی سی شامل پروفیل های مختلفی هستند که هرچه تنوع این پروفیل ها بیشتر باشد، تنوع در مدل نصب و تعویض و حالت های بازشو افزایش پیدا می کند. پروفیل های پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای، پروفیل ۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی و پروفیل های جانبی تولید می گردند. زیرمجموعه این سری ها هر یک دارای ۳۶ قالب می باشد. تنوع در رنگ پروفیل upvc از دیگر مشخصه های پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست است. رنگ های مختلف بصورت روکش های لمینت طرح چوب در مدل تک رو لمینت و دو رو لمینت به بازار عرضه می گردد تا جوابگوی درخواست مشتریان باشد. این شرکت در کرج آماده ارائه هرگونه مشاوره و همکاری با مشتریان و همکاران عزیز در زمینه تولید انواع درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست نموده است.

مزایای مهم پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستا بست
صرفه جویی در مصرف انرژی تا حدود ۴۵ در صد با کاهش تابش سرد و مقاومت در برابر باد و طوفان های شدید
درز بندی کامل و کاهش آلودگی هوا با جلوگیری از ورود گرد و غبار
غیر قابل اشتعال و دوستدار محیط زیست
تنوع در طرح, رنگ و حالت های بازشوی درب و پنجره دوجداره ویستا بست
قابلیت نصب انواع شیشه تک جداره، شیشه دوجداره و شیشه سه جداره
تقویت مضاعف با بکارگیری پروفیل گالوانیزه در داخل upvc
ضریب امنیتی بالا