پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دوجداره المینیوم و یو پی

چرا پنجره دوجداره  یو پی وی سی

شاید عبارت پی وی سی PVC زیادبه گوشتان خورده است، اما آیا چیزی درمورد یو پی وی سی UPVC شنیده اید؟ این ماده نوع سخت پی وی سی pcv می باشد که ایده آل برای ساخت پنجره upvc یو پی وی سی می باشد.

اهمیت پنجره ها در طراحی و ساخت ساختمان :

برای طراحی و ساخت یک خانه پنجره ها از دو منظر مهم هستند :

اولا زاین بابت که باید دارای چشم انداز ظاهری خوبی باشند و دوما زاین منظر که باید خوب کار کنند، علاوه براین پنجره ها باید در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم باشند و دارای امنیت نیز باید باشند. اگر نمی خواهید هیچکدام از این ویژگی ها را از دست دهید، پاسخ شما پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC است. با پنجره از جنس یو پی وی سی UPVC همه این مزایا و بیشتر از آن یک جا در خدمت شماست. تمام اطلاعات مورد نیاز شما برای انتخاب پنجره ها ی ساختمانتان دراین زیر آمده است.

زیبایی پنجره های یو پی وی سی :

پنجره های یو پی وی سی UPVC واقعا رقیبی در زمینه ارزش، امنیت و زیبایی ندارند. این مسال همه میبایست که خانه شما دارای پنجره هایی باشد که علاوه براین که از خارج زیبا دیده شوند با دکوراسیون داخلی منزلتان نیز متناسب باشد. برای تامین زیبایی پنجره ها به طور سنتی از  چوب استفاده میشد. اگر چه چوب دارای ظاهری زیباست اما مشکلات زیادی را همواره همراه خود دارد. چوب در مجاورت آب فاسد میشود و زمانی که پنجره در معرض باران قرار بگیرد خیلی سریع شروع به فاسد شدن میکند و این پوسیدگی حتی میتواند خطر امنیتی جدی برای ساکنان در پی داشته باشد. چوب همچنین در مقابل نور خورشید آسیب پذیر است و در اثر تابش، متورم و از هم گسیخته میشود که برای این مساله نیز باید چاره ای اندیشیده شود.

………………………………………….

برای استفاده از پنجره های چوبی، ما موظف به تعمیر و نگهداری منظم و مداوم هستیم. اما یوپی وی سی UPVC هیچکدام از این مشکلات را ندارد و شما حتی میتوانید پنجره هایی به شکلچوب داشته باشید اما از جنس یو پی وی سی UPVC با هزینه کمتر و بدون تعمیر و نگهداریمداوم اضافی.

قیمت پنجره های یو پی وی سی :

زمانی که به مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پنجره ها توجه میکنیم در می یابیم که یو پی ویسی UPVC به صورت قابل ملاحظه ای ارزانتر از دیگر مواد است. یو پی وی سی UPVC پلاستیک است که از مواد غیر سمی ساخته شده است و پلاستیک همواره ارزانتر از جایگزین هایش است  و به همین دلیل است که در دنیای مدرن استفاده فراوانی دارد. این بدین معنی است که پنجره های یو پی وی سی UPVC شما ارزش بسیار عالی دارند، چون در عین ارزان بودن در ظاهر های متفاوتی در دسترس هستند.

زیبایی موجود در پنجره ها ی یو پی وی سی UPVC اینگونه القا میکند که بایستی خیلی گرانتر از انواع جایگزین ها باشد درحالی که اصلا اینگونه نیست. در واقع پنجره ازجنس یو پی وی سی UPVC انتخابی ایده آل و عالی برای هرنوع ساختمان یا عمارت, مراکز درمانی, ادارات،شهر ی یا روستایی ،تجاری یا شخصی و ویلایی یا آپارتمانی است، هم برای کسانی که دنبال زیبایی هستند و هم برای کسانی که قیمت برای آنها مهم است و هم برای کسانی که دنبال عملکرد عالی هستند.

کارایی پنجره های یو پی وی سی :

پنجره های یو پی وی سی UPVC به همراه شیشه دوجداره بسیار کار آمد هستند، به این معنی که در تابستان گرمای محیط خارج نمی تواند به داخل خانه نفوذ کند و باعث گرم شدن بیش از حد داخل شود و به عکس در زمستان مانع از فرار گرمای داخل خانه به بیرون میشود. این قابلیت در دیگر نوع پنجره ها به این شکل کار آمد وجود ندارد. در زمستان منابع حرارتی در حداقل کارکرد گرمای مورد نیاز خانه شما را تامین میکنند و در تابستان شما نیازی به استفاده از سیستم های  خنک کننده مانند کولر نخواهید داشت.

همچنین این مواد به طور کامل غیرسمی بوده، قابل بازیافت هستند و حتی دوستدار محیط زیست به شمار میروند. بنابراین کسانی که ایده پنجرهاز جنس یو پی وی سی UPVC را دوست دارند اما نگران اثرات زیست محیطی آن هستند نبایدنگران باشند زیرا انتخاب پنجره های یو پی وی سی UPVC یک انتخاب سبز و در عین حال ارزان و کار آمد است.

………………………………………….

دلیل دیگری که ما را برای انتخاب پنجره یو پی وی سی UPVC به عنوان گزینه برتر ترغیب میکنداین است که در این نوع از پنجره ها تنوع زیادی در شکل بازشو ) یک طرف بازشو، دو طرف بازشو، کشویی، فولکس واگنی و … ) وجود دارد و علاوه بر آن هیچ محدودیتی از بابت شکل و اندازه پنجره نخواهیدم داشت. اگر شما در حال ساخت خانه یا بازسازی آن هستید گزینه اولشما برای پنجره ها با توجه به هزینه کم، امنیت، دوام و زیبایی بیش ازحد، میتواند پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC باشد.

………………………………………….

ویژگی های درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی UPVC

پنجره های UPVC ، پنجره های کم مصرف

PVC نیز همانند چوب عایق حرارتی مناسبی است. ضریب هدایت گرمائی PVC پایین تر اما بسیار نزدیک به ضریب هدایت گرمائی چوب می باشد. در حالی که این دو فاصله بسیاری با آلومینیوم و آهن دارند. در نتیجه، کاهش مصرف انرژی تا ۵۰% ،کاهش سرمایه گذاری لازم در ارتباط با تاسیسات ساختمان و کاهش استهلاک سیستم سرمایش و گرمایش یکی از مهم ترین مزایای پنجره های UPVC است . لازم بذکر است تعداد جداره های شیشه، نوع گاز مصرفی در جداره میانی آنها و نحوه مونتاژ پنجره در میزان هدایت گرمائی آن موثر است. در عین حال پنجره های UPVC به دلیل مقاومت الکتریکی بالا خطر برق گرفتگی را به حداقل رسانده و نیاز به سیستم ارت ندارند.