پنجره دوجداره گرد دایره

پنجره های دوجداره قوس دار هلالی

پنجره های دوجداره گرد یا دایره ای

پنجره های هلالی یا گرد تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه هایی با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به ظاهری فریبنده و زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی ، نور بیشتری وارد منزل کنید.

پنجره های قوسی می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.

………………………………………..

از شاخص‌ترین خصوصیات پروفیل‌های دو جداره UPVC قابلیت شکل‌ پذیری و امکان ساخت در اشکال هندسی : بصورت (هلالی) (مثلثی) (ذوزنقه) (دایره) (بیضی) (ارکی) (قوس دار(محدب) و غیره… با تنوع نامحدود است. مکانیزم عمل نیز به طور کلی به این صورت است که پروفیل های دوجداره UPVC جهت تغییر شکل و خم شدن در دستگاه مخصوص این کار (کوره بخار) در دمایی حدود ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد در مدت زمان‌های مختلف (بسته به نوع پروفیل مصرفی بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه) نگهداری مي‌شوند تا شرایط لازم جهت شکل‌ دهی و خمش پذیری به پروفیل فراهم آيد. بعد از زمان مشخص شده و انعطاف پذیر شدن پروفیل ان را از دستگاه بخار خارج کرده و بر روی میز شابلون قرار میگیرد تا دقیقا شکل و فرم مورد نظر بدست اید.

ساخت درب و پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي با اشکال هندسی منظم یا نامنظم در ابعاد و اندازه هاي دلخواه که پس از بازديد و اندازه گيري دقيق آن توسط کارشناسان گروه صنعتی این شرکت انجام خواهد پذيرفت. اين پنجره ها در رنگهاي سفيد و لمينت طرح چوب قابل ساخت است.

 مزایای پنجره های دوجداره

 قابل اجرا در طرحهای مختلف اعم از پنجره های هلالی, قوس دار و اشکال غیر منظم جلوگیری از اتلاف و به هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی در ساختمان صرفه جوئی در مصرف انرژی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید و شرایط مختلف جوی عایق صوتی تا ۷۵% با استفاده از شیشه های دوجداره خود رنگ و بدون نیاز به مواد نگهدارنده و براق کننده مقاوم و عدم زنگ زدگی در مقابل رطوبت مصونیت از آلودگی های صوتی عایق در برابر نفوذ باد و باران عایق در برابر گرد و غبار.