پنجره دوجداره عایق حرارت

پنجره دوجداره عایق حرارت

 

چرا پنجره ها اجزای مهم ساختمان هستند؟

پنجره ها نور، گرما، نسيم خنك كننده و زيبايي را به خانه ها مي آورند و احساس گشايش فضا را به حوزه هاي زندگي مي دهد. گرچه پنجره ها مفید هستند اما اگر به درستي انتخاب نشوند و مناسب نصب نشده باشند مي توانند در جنبه منفي، كارائي انرژي منزل، راحتي، كيفيت هواي داخلي و مقاومت را تحت تاثير قرار دهند. پنجره ها ميتوانند منبع اصلي در كاهش سرما در زمستان و گرما در تابستان بشوند. در آب و هواي سرد، پنجره ها مي توانند برای ۱۰ تا ۲۵ درصد باعث افزایش گرما شوند و سرما را تا حد كافي كاهش دهند. وقتي به درستي انتخاب شوند و نصب گردند، پنجره های دوجداره مي توانند در به حداقل رساندن گرماي اتاق، سرماي اتاق و هزينه هاي روشنايي كمك بكنند.

پنجره دوجداره عایق حرارتی (گرمایی)

در فصل تابستان در یک خانه معمولی در حدود ۵۰ درصد هوای سرد داخل خانه از طریق پنجره های تک جداره هدر می رود. با استفاده از پنجره های دوجداره استاندارد یو پی وی سی می توان این درصد هدر رفت سرما را به ۱۰ رساند و از ورود انرژی حرارتی به خانه جلوگیری کرد. کلید دست یابی به این ویژگی شگفت انگیز استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی عایق حرارتی است. این شرکت پنجره های عایق گرما را به شما عرضه می کند که میزان اتلاف انرژی را پایین آورده و هزینه تامین انرژی سرمایشی کمتری را پرداخت کنید و در نهایت خانه ای عایق تر داشته باشید.

پنجره دوجداره عایق رطوبت

بسیاری از ساختمان ها در ایران به خصوص نقاط شمالی و جنوبی کشور از نفوذ رطوبت به ساختمان رنج می برند. رطوبت برای ساختمان بسیار خطرناک است و به مرور زمان باعث آسیب اجزای آن می شود و همچنین از ارزش اصلی ساختمان می کاهد. رطوبت همچنین باعث بیماری های تنفسی مختلفی برای انسان می شود. پنجره دوجداره upvc که با بهترین پروفیل های آلمان تولید می شود به خوبی در مقابل رطوبت و گرما و حرارت عایق است و میزان خطر ابتلا به بیماری تنفسی و ریوی را کاهش می دهد. این پنجره ها به شما کمک می کند که خانه ای مطبوع و بدون رطوبت و گرما و در نتیجه محیط زندگی سالم تری داشته باشید.