پرده کرکره داخل شیشه

پرده کرکره داخل شیشه

با قرار گرفتن پرده کرکره مابین شیشه دو جداره مزیت های منحصر به فردی بوجود می آید. میتوان به محفوظ شدن از حرارت ناشی از گرم شدن پرده بدلیل تابش آفتاب و همچنین محافظت از نور، جدا کننده دید محیطی، آنتی باکتریال و بهداشتی بودن پرده به دلیل ایزوله بودن از محیطهای داخلی و خارجی، کاهش دهنده قطعی هدر رفت انرژی، عدم خرابی یا شکستی به دلیل در دسترس نبودن و شیک و زیبا بودن اشاره نمود.

مکانیزم عمل پرده کرکره:

پرده کرکره داخل شیشه دو جداره یک IGBU با عرض اسپیسر ۲۵ میلیمتر که با کرکره های عرض ۱۶ میلیمتر طراحی گردیده است. حرکت دورانی (سایه و روشن) و همچنین عمودی (بالا و پایین شدن) این مدل توسط یک موتور برقی ۲۴ ولت که پروفیل بالای آن تعبیه شده است انجام می پذیرد. این موتور برق را از شبکه سراسری ۲۲۰ ولت توسط یک ترانسفورماتور (کاهنده) دریافت می نماید.

در انتخاب ضخامت شیشه داخلی یا خارجی هیچ گونه محدودیتی ندارد. شما قادر به انتخاب مدل مختلف ریموت کنترل می باشید و می توانید با یک ریموت کنترل تا ۴ واحد پرده را همزمان و یا تک تک کنترل نمایید. مدل توانایی عملکرد های مختلف و ترکیب شدن های مختلف در طراحی را به شما می دهد. همچنین می توانید از LCD لمسی قابل برنامه ریزی روی دیوار به جای ریموت کنترل استفاده نمایید.

رنگ پرده کرکره داخل شیشه دوجداره  میتواند به دلخواه انتخاب شود. رنگ بندی پرده کرکره های آلومینیومی داخل شیشه دو جداره به صورت زیر است:

مزایای پرده کرکره داخل شیشه:

۱-قسمت های مختلف پرده کرکره داخل شیشه دوجداره به آسانی و در هر زمان که شما اراده کنید می تواند به حالت های مختلف سایه-روشن و باز و بسته تغییر پیدا کند.

 

۲-پرده کرکره ایزوله شیشه دوجداره از گرد و غبار و آسیب دیدگی و همین چ طور از استفاده نامناسب توسط کودکان محافظت می شود.

 

۳-این پرده ها برخلاف پرده های آویز معمولی از مشکلات آلرژیک برخوردار نیستند و نیاز به شست و شو و نظافت ندارند.

 

۴-پرده کرکره ایزوله را می توان در شکل و ابعاد مختلف پنجره نصب کرد و از زیبایی و کارایی این پرده ها استفاده کرد.

 

۵-از پرده کرکره داخل شیشه می توان به صورت مکانیکی یا به وسیله ریموت های مختلف مبتنی با نیاز خانواده بهره برد.