ویستا بست وین تک کدام انتخاب؟

ویستا بست وین تک کدام انتخاب؟

هم اکنون در ایران بیش ۱۴۰ نوع پروفیل پنجره دو جداره داخلی و خارجی در حال فعالیت می باشند که هر کدام دارای استانداردهای متفاوتی هستند از جمله پروفیل های داخلی می توان ویستا بست, وین تک و… را نام برد. پروفیل های ویستا بست و وین تک بعنوان بهترین برند های تولید پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی مطرح در ایران می باشند. به این نکته توجه داشته باشید که پروفیل های یو پی وی سی پنجره دوجداره بی کیفیت با گذشت مدت کوتاهی تغییر رنگ داده و زرد رنگ می شوند و بر اثر سرما ترد و شکننده می گردند و از لحاظ عایق بندی بسیار ضعیف تر می باشند, همین طور بعداز مدتی ورود آب باران, نم, رطوبت, گردوغبار, سرما و گرما را به همراه خواهند داشت.

وین تک

ویژگی های مهم پروفیل پنجره دوجداره وین تک WINTECH
وین تک از جمله تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دوجداره می باشد. پایه و ساختار اصلی یک پنجره در ساختمان مواد تشکیل دهند آن از جمله پروفیل می باشد و پروفیل وین تک نیز از جمله پلیمر ها و مواد اولی در ساخت درب و پنجره دوجداره upvc می باشد که از استاندارد ها و کیفیت مورد نیاز در صنعت upvc بر خوردار است. پنجره دوجداره وین تک از برندهای معروف این صنعت است که قیمت مناسب تری نسبت به ویستا بست دارد به همین دلیل برای افرادی که بیشتر قیمت نهایی محصول برایشان اهمیت دارد پنجره دوجداره وین تک انتخاب بسیار مناسبی می باشد. درب و پنجره های دوجداره وین تک در مدل های گوناگون, رنگ بندی مختلف و متناسب با آب و هوای کشور ساخته می شوند.

ویستابست

ویژگی های مهم پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست VISTABEST
اخذ گواهینامه کیفیت از رال RAL آلمان و دریافت تاییدیه کیفیت از SKZ بعنوان ممیز کیفیت پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست می باشد. هم چنین ویستا بست موفق به دریافت استاندارد تایید صلاحیت آزمایشگاهی(آکرودیته) مطابق با استاندارد ISO/IEC17025 شده است که براساس این استاندارد، تمامی تست های انجام شده توسط آزمایشگاه پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست مورد تایید اداره های استاندارد و تایید صلاحیت ایران می باشد. پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست در ۴ سری با اسامی پروفیل سه محفظه ای،۵ محفظه ای، پروفیل سری کشویی, پروفیل های جانبی و در ۵ رنگ لمینت و سفید تولید می گردد. پروفیل پنجره دوجداره ویستا بست در ایران قیمت بالاتری نسبت به مابقی پروفیل ها دارد اما در مقابل از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.