نمایندگی یراق آلات روتو آلمان

روتو

نمایندگی یراق آلات روتو آلمان

یراق آلات درب و پنجره دوجداره روتو ROTO محصول کشور آلمان می باشد که بیش از ۱۰ سال است در کشورمان عرضه می گردد و از مرغوبترین یراق آلات موجود در بازار فروش می باشد. روش آبکاری منحصر به فرد و انجام تست های مختلف از نکات قابل توجه در مورد این یراق آلات است, این شرکت در کرج دارای نمایندگی یراق آلات روتو آلمان می باشد.

پنجره روتو

پیشرفت تکنولوژی در قفل و یراق آلات درب و پنجره دوجداره آنها را از لحاظ امنیت در تراز بسیار بالایی قرار داده است. طرح های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای درب و پنجره های دو جداره upvc می گردد. نوع یراق ارتباط مستقیمی بر روی کیفیت و کاربری پنجره دوجداره یو پی وی سی دارد. از معتبرترین یراق آلات روز دنیا یراق روتو آلمان ROTO می باشد که به عنوان قدیمی ترین و طراح و مبتکر یراق دوحالته (Tilt & Turn) در جهان نامیده می شود. همچنین کلیه مباحث مربوط به وزن، دقت در آبندی، ایمنی و ضدسرقت بودن و کاربری آسان و روان بودن به بهترین وجه ممکنه رعایت گردیده است.

یراق آلمانی روتو

مزایای خرید از نمایندگی یراق آلات روتو آلمان
کیفیت هر قطعه از محصولات نمایندگی یراق آلات روتو آلمان در ۴ مرحله مختلف مورد تست قرار می گیرند و همچنین جهت بررسی میزان فرسودگی محصولات توسط مرکز تست مورد بررسی قرار می گیرد تا برای ۱۰ سال استفاده روزانه و بدون مشکل آماده شوند. یراق آلات روتو ROTO بالای ۲۰۰۰ ساعت تست آب و نمک را به بهترین حالت پشت سر می گذارد که نشان دهنده کیفیت بالای این برند است. یراق آلات روتو آلمان یک یراق ماژولار و دارای انعطاف پذیری است و براحتی می توان آنها را از حالت تک حالته به دو حالته تغییر داد و امنیت پنجره های دوجداره را دو چندان کرد.