نمایندگی پنجره وین تک در کرج

نمایندگی پنجره وین تک در کرج

با افزایش جمعیت بهینه سازی مصرف انرژی یکی از بخش های مهمی است که بیش از پیش توجه کشورهای در حال توسعه مخصوصا ایران را به خود جلب کرده است. یکی از بهترین روش ها استفاده از درب و پنجره دو جداره وین تک WINTECH می باشد که جایگزین مناسبی برای درب و پنجره های قدیمی است، نمایندگی های پنجره دوجداره وین تک WINTECH در سراسر کشور از جمله کرج مشغول به فعالیت می باشند. این شرکت از جمله نمایندگی های صاحب نام درب و پنجره دو جداره وین تک دراستان البرز- کرج می باشد که با داشتن نیروهای متخصص آماده ارائه خدمات متعدد به مشتریان گرامی است.

وین تک

پروفیلهای تولید شده در کارخانه درب و پنجره دوجداره وین تک WINTECH با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران و کشورهای همجوار طراحی شده است تا دارای بهترین کیفیت ممکن و مقاومت بالا باشند. شرکت درب و پنجره دو جداره وین تک دوستدار محیط زیست بوده و برهمین اساس در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی هایی بر پایه سرب که آلوده کننده محیط زیست است خودداری می نماید. قابل ذکر است تمامی زهوارهای درزبندی درب و پنجره دو جداره وین تک WINTECH مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست وارد نمی کند و ۱۰۰% قابل بازیافت می باشد.

پنجره دوجداره خورشیدی

مزایای درب و پنجره upvc وین تک
بیش از ۳۳% از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق درب و پنجره های آهنی, چوبی, آلومینیومی و غیره می باشد سیستم های درب و پنجره دو جداره وین تک WINTECH دارای مزایا بسیاری است که موجب رفاه حال ساکنین هر ساختمان خواهد بود. از جمله این مزیت ها می توان موارد ذیل را نام برد:
کاهش هزینه های مصرفی انرژی
استحکام بالا
مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
قابلیت نصب شیشه های چند جداره
ثابت بودن رنگ در برابر تابش اشعه نور خورشید
غیر قابل اشتعال
قابلیت نصب انواع یراق آلات upvc