نحوه نگهداری پنجره دوجداره upvc

تمیز کردن پنجره دوجداره

نحوه نگهداری پنجره دوجداره upvc

پس از طراحی, تولید و نصب صحیح درب و پنجره های دوجداره اولین نکته در بالا بردن طول عمر نحوه نگهداری از پنجره دوجداره upvc می باشد از جمله موارد مهم در استفاده و نگهداری پنجره دوجداره upvc نکاتی به قرار زیر است:
– اگر پس از نصب پنجره دوجداره upvc ، هنوز فعالیت های اجرایی ساختمان باقی مانده است, از کندن لیبل روی پنجره دوجداره upvc خودداری نمایید تا به آنها آسیبی وارد نشود. اگر زمان کندن آنها ، لیبل ها به پنجره دوجداره upvc چسبیده بودند، می توانید به سادگی از یک سشوار استفاده کرده و سپس لیبل ها را به راحتی جدا نمایید.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره در <a href=کرج” width=”300″ height=”195″ />
– از نزدیک کردن مستقیم شعله مستقیم آتش ، مثل آتش جوشکاری و … به پنجره دوجداره upvc بپرهیزید.
– به منظور دوام بیشتر لاستیک های درزبندی پنجره ها، چند ماه یکبار بطور مرتب آنها را پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز نمایید. در حین تمیز کردن دقت کنید که لاستیک ها از جای اصلی خود خارج نشده باشند.
– عملکرد روان یک پنجره دوجداره upvc را می توان به وسیله باز و بسته کردن و حرکت دستگیره آن ارزیابی کرد. شما می توانید با روغن کاری تمامی لولا ها و قطعات بازشو پنجره دوجداره عملکرد روان پنجره دوجداره upvc را افزایش دهید و در نتیجه عمر یراق آلات افزایش پیدا می کند.

پنجره بیرون بازشو

– برای جلوگیری از خوردگی و فرسایش پنجره دوجداره upvc میباست بطور مرتب روغن کاری شوند. زبانه های مخفی از جنس فولاد برای جلوگیری از فرسایش نیاز به گریس کاری مداوم دارند. هنگام روغن کاری یراق آلات پنجره دوجداره upvc حتما از روغن های بدون اسید و غیر رزینی استفاده نمایید. باید توجه داشته باشید که عمر مفید یک یراق و مقاومت آن در بحث فرسایش در مرحله اول بستگی به نوع آبکاری ( بیشترین میزان مقاومت در آزمایش تست آب و نمک) آن دارد.
– رگلاژ پنجره دوجداره upvc می بایست توسط شرکت های تولید کننده معتبرصورت پذیرد زیرا رگلاژ نامناسب می تواند باعث شود پنجره دوجداره upvc عملکرد مطلوب و مناسبی نداشته باشد. شما می توانید برای رگلاژ پنجره دوجداره upvc خود با این شرکت در کرج تماس بگیرید.