,

مزایا معایب در پنجره دوجداره upvc

مزایا معایب در پنجره دوجداره upvc

در سالهای اخیر بیشترین پنجره ای که مورد استفاده قرار گرفته است پنجره دوجداره upvc می باشد که از جمله مزایا معایب در پنجره دوجداره upvc می توان به عایق بندی بالا که مانع از ورود صدا, سرما و گرما و همچنین گرد و خاک می شود را نام برد. معایب در پنجره دوجداره upvc تنها در صورتی ظاهر می شوند که پروفیل مصرفی در آن از کیفیت لازم برخوردار نباشد و نصب به درستی انجام نشده باشد.

پنجره دوجداره

مزایا معایب در پنجره دوجداره upvc
امنیت بالا
در پنجره دوجداره upvc با توجه به وجود قفل کننده های متعدد که در اطراف باز شو قراردارد ، علاوه بر عایق سازی مناسب و جذب شدن دو قسمت ثابت و بازشو پنجره ، موجب افزایش ایمنی در پنجره دوجداره نیز می گردد.
عایق در برابرنفوذ آب و گرد و غبار
با استفاده از دو یا سه نوار آبندی در قسمت شیشه و بازشو در پنجره دوجداره upvc وهمچنین طراحی ویژه مقطع پروفیل یو پی وی سی از نفوذ باد ، آب و گرد و غبار به داخل پنجره ها جلوگیری می کند .
عایق الکتریسیته
خطراتی که در تماس برق یا صاعقه با پنجره فلزی ایجاد می شود، در پنجره دوجداره upvc با توجه به جنسیت پروفیلهای یو پی وی سی بر طرف شده است.

پنجره های زیبا
معایب در پنجره دوجداره upvc
در صورتی که پروفیل در پنجره دوجداره upvc از کیفیت استانداردی تهیه نشده باشد با گذشت زمان موجب شکستگی و یا تغییر به رنگ زرد خواهد شد.
اگر در هنگام تولید در پنجره دوجداره یو پی وی سی گالوانیزه کاربردی ناقص و یا از پروفیل باشد بعد از نصب موجب کج شدن و تغییر شکل درب و پنجره می شود.
در پنجره دوجداره upvc را نباید در مراکز آزمایشگاهی و یا محل هایی که با مواد شیمیایی و یا حرراتی استفاده می کنند بکار برد.
در پنجره دوجداره upvc دست دوم فقط جنبه ظایعات پلاستیکی دارند.