مزایای یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

مزایای یو پی وی سی

یکی از قدیمی ترین پلیمرهای دنیا، پلی وینیل کلراید (polyvinyl chloride) یا پی وی سی، از سال ۱۹۴۰ جهت استفاده جهانی، مقرون به صرفه بودن و ایمن و مناسب بودن برای محیط زیست، تکامل و تغییر یافته است.

ویژگی های منحصر بفرد پی وی سی آن را یک ماده منتخب برای بسیاری از کاربردها کرده است. از جمله ساختمان سازی، حمل و نقل، الکترونیک و سلامت.

یو پی وی سی

فریم های پنجره با کارایی بالا:

وینیل متداول ترین ماده ای است که در ساخت فریم پنجره های ساختمان های مسکونی استفاده می شود و در بخش تجاری نیز به دلیل رتبه کارایی مناسب و بالای آن پیشرفت کرده است.

با وجود این که بسیاری از افراد هنوز بر این باور هستند که وینیل فاقد مقاومت و استحکام است, نو آوری های انجام شده که عملکرد ساختاری فریم های وینیل را بالا برده است، در حال مقابله با این طرز تفکر است.

فرمول اختصاصی یو پی وی سی (unplastisized polyvinyl chloride) این شرکت عایق پنجره و فرایند شکل دهی یو پی وی سی، باعث شده است که فریم های پنجره عملکرد بالاتری پیدا کند، مصرف انرژی مناسب داشته باشد و با محیط زیست سازگار گردد.

فرمول اختصاصی مربوط به یو پی وی سی ما سبب شده است که فریم های پنجره مقاومت بیشتر و کارایی بالاتری نسبت به مواد دیگر مانند آلومینیوم داشته باشد. به این دلیل که آلومینیوم ممکن است در اثر قرار گرفتن در مجاورت هوا و یا آلودگی، پوسیده و زنگ زده شود.

در این فرمول میزان تثبیت کننده های TiO2 و ضربه گیرها از حد متوسط بیشتر است تا در برابر اشعه های نور خورشید مقاوم تر باشد. طی بررسی ها و آزمایشات انجام شده، مقاومت این فرمول یو پی وی سی به همگان ثابت شده است.

فرمول منحصر به فرد یو پی وی سی ما باعث شده است که سطح یو پی وی سی های تولیدی ما براق تر و درخشان تر باشد. همچنین توانستم فریم های ضد لک را تولید کنیم که رنگ حقیقی یو پی وی سی را بهتر نمایش می دهند.

طراحی های ما به واسطه تجهیزاتی است که به ظرافت میزان شده اند و از ترکیبات داخلی و کیفیت بالا استفاده کرده اند. کنترل های سه بعدی دقیق توسط  آنها انجام میگیرد و فریم و قاب دور شیشه (sash) محکم تر به هم می چسبند.