محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

یو پی وی سی دوجداره

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

امروزه محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است چرا که تنها با دادن ابعاد می توانند پیش فاکتور مورد نظر را دریافت کنند. قیمت پنجره دوجداره صرفا با محاسبه نوع بازشو، تعداد بازشو و یراق آلات می تواند محاسبه گردد. باید توجه کنید که در محاسبه قیمت بصورت متر مربعی همیشه قیمت بالاتری داده می شود و این قضیه کاملا به ضرر مشتریان می باشد .

پنجره 2جداره

چرا محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را نمی توان بر حسب متر مربع ارائه کرد؟
در جواب باید گفت که شما دو عدد پنجره دوجداره upvc را در نظر بگیرید که یکی از آنها پنجره تک لنگه ثابت است و دارای ابعاد ۱ متر در ۱ متر است و دارای متر طول پروفیل مصرفی ۴ متر طول بوده و فاقد بازشو، لولا و یراق آلات است و در طرف دیگر ما پنجره ای در ابعاد ۱ متر در ۱ متر داریم که دارای دو لنگه بازشو و چهار لولا و دو ست یراق آلات دو حالته می باشد. نتیجه در مورد اول متریال مصرفی صرفا ۴ متر پروفیل و ۱ متر مربع شیشه بوده و در مورد دوم حدود ۱۱ متر طول پروفیل، ۲ عدد دستگیره، دو ست یراق دو حالته و ۴ عدد لولا. حال خود قضاوت کنید آیا ۱ متر مربع این محصول در این دو نوع می تواند هم قیمت باشد؟!

چند آیتم مهم در محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره عبارتند از :

تأثیر برند و نوع پروفیل
تأثیر نحوه تولید درب و پنجره های دوجداره
تأثیرات استفاده و یا عدم استفاده از گالوانیزه داخل پروفیل upvc

دستگاه های پیشرفته تولید پنجره دوجداره یو پی وی سی
همان‌طور که می دانید برای استحکام بیشتر پنجره های دوجداره یو پی وی سی در طراحی داخل شبکه های پروفیل، از پروفیل های گالوانیزه استفاده می‌گردد که این امر به دوام کل محصول بسیار کمک کرده و کاملاً ضروری می‌باشد در حالی که برخی از تولیدکنندگان این مهم را در نظر نگرفته و در مواردی از گالوانیزه ضخامت بسیار پایین و یا به‌صورت متقاطع استفاده می‌کنند که به هیچ وجه کارایی لازم را ندارد.
بحث قیمت در کنار کیفیت کالا از اساسی ترین بحث ها در فروش و تولید هر محصولی می باشد و براورد اولیه آن برای مشتریان هائز اهمیت است این در حالی است که خریداران باید توجه داشته باشند که درب و پنجره دوجداره علاوه بر قیمت مناسب، دارای مزیت های زیر باشد:
نکته آخرگارانتی محصول درب و پنجره دوجداره upvc upvc دارای اهمیت بسیار بالایی است چراکه مکانیزم به‌ طوری است که ممکن است بلافاصله پس از نصب دچار مشکل نگردد، ولی پس از مدتی اگر دارای تولید و نصب ضعیف باشد، دچار مشکل می‌گردد و اگر شما دارای گارانتی بدون قید و شرط نباشید، کسی هم به شما پاسخگو نخواهد بود .