, , ,

قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک

پنجره دوجداره فرانسوی

قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک

پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک بهترین گزینه برای ویلا ها می باشد چرا که به دلیل نداشتن هیچ گونه ستونی در وسط پنجره بیشترین زاویه دید را بوجود می آورد. درب و پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک در رنج بسیار متنوعی از رنگ ها از طرح چوب تا رنگ های ساده در دسترس می باشند که قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک با توجه به طرح نهایی متغیر است.

طراحی منحصر به فرد پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک به گونه ای است که هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه دلخواه به عنوان بازشو استفاده کرد. مناسب بودن قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک و قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک باعث شده است مورد توجه برج سازان قرار گیرد, متاسفانه برخی از خریداران به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این نوع از پنجره ها نگران عایق بودن آنها می باشند که این نگرانی با انتخاب بهترین جنس درب و پنجره دوجداره بی مورد است.پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک یا دو لنگه بازشو همانطور که از نامش مشخص است دارای دو لنگه بازشو است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار کارایی دارد.  یکی از ویژگی های پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک این است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود.

ارزیابی قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک

هر پروژه از اجزای مختلفی تشکیل می شود نظیر پروفیل ، شیشه ، یراق آلات ، دستمزد ، نصب و … در عین حال هر پروژه نیز بسته به نوع طراحی آن نظیر تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با یکدیگر متفاوت هستند. بدین لحاظ نمی توان بدون اندازه ها و طراحی پروژه ، قیمت دقیقی از آن بدست آورد. اگر شما تمایل دارید که قیمت دقیقی از پروژه خود داشته باشید ، کافیست اندازه ها و طراحی پروژه خود را برای این شرکت از طریق تلفن, ایمیل و یا تلگرام ارسال نمایید. این شرکت در کرج با توجه به سوابق کاری درخشانی که تا کنون به دست آورده است در تولید و مناسب بودن قیمت پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نصب پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک نیازمند دانش فنی خاص است که خوشبختانه تمامی کارکنان این شرکت مجرب و مسلط می باشند.

وین تک

خصوصیات پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک 

• سیستم پنج چنبر این درب و پنجره یو پی وی سی فرانسوی وین تک در رتبه بندی انرژی دارای A++ می باشد.

• امکان انتخاب شیشه های دوجداره و یا سه جداره بنا به درخواست مشتری و جود دارد.

• بین جداره به ۲۳ میلی متر کاهش یافته و ۸ میلی متر هم همپوشانی جهت برقراری جریان هوای مناسب ایجاد گشته است.

• برای انتخاب رنگ های ساده دست مشتریان باز است، حتی می توانند طرح های چوب رنگی و یا طرح های چوبی سنتی را انتخاب نمایند.