قیمت پنجره دوجداره در کرج | قیمت پنجره یو پی وی سی UPVC

شیشه های دکوراتیو یا جورجین بار در کرج

قیمت پنجره دوجداره در کرج | قیمت پنجره یو پی وی سی UPVC در کرج

یکی از مشکلاتی که خریداران درب و پنجره یو پی وی سی همواره با آن روبرو هستند پراکندگی قیمت و تنوع در شیوه قیمت گذاری این محصول است که این مقوله خریداران را دچار سردرگمی کرده و باعث می شود گاهی در پروسه قیمت گذاری محصول مشکلات و تخلفاتی صورت گیرد. بعضی از شرکتها برای پایین نشان دادن قیمت محصول خود فقط قسمتی از قیمت محصول را به مشتری ارائه می دهند تا قیمت اولیه که به مشتری ارائه می شود پایین تر از شرکتهای رقیب بهنظر برسد و یا برمبنای ساده ترین نوع محصول که پنجره ثابت بدون بازشو میباشد، برآورد قیمت را ارائه می کنند و بعد از ارائه اولیه بر اساس بازشو های هر پنجره به قیمت اضافه می شود .

پنجره دوجداره اکاردئونی در کرج

—————————————

آیتم های تعیین کننده در قیمت گذاری درب و پنجره دو جداره upvc

 ۱٫ تاثیر قیمت پروفیل مصرفی :

اولین و مهمترین آیتم در قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی پروفیل مصرفی می باشد. میزان زیادی از قیمت و کیفیت هر محصول به پروفیل مصرف شده در تولید آن محصول بر میگردد . بدیهی است که پروفیل هر محصول هر چه قدر از کیفیت بالاتری برخوردار باشد محصول نهایی از کیفیت بهتری برخوردار است.

یک محصول می تواند از پروفیل مرغوب تولید شده باشد ولی با شیوه تولید و مونتاژ غیراستاندارد محصول نهایی کیفیت لازم را نخواهد داشت.

 هشدار : در انتخاب پروفیل و شرکت سازنده درب و پنجره های دو جداره upvc باید توجه داشت تا از کارگاه هایی که پروفیل یو پی وی سی را بصورت کارگاهی و غیر استاندارد می سازند جدا خودداری کرد چرا که بسیاری از کارگاه های زیر زمینی که با امکانات اولیه و غیر استاندارد و تجهیزات ابتدایی اقدام به تولید پروفیل کرده و متعاقبا پنجره حاصله به هیچ وجه مشخصات پنجره دو جداره یو پی وی سی استاندارد را نداشته و در بعضی موارد خطراتی را در پی خواهد داشت

 ۲٫ تاثیرات قیمت شیشه مصرفی در  قیمت پنجره دو جداره در کرج ( upvc) :

شیشه دو جداره مورد استفاده نیز در قیمت تمام شده محصول تاثیر بسیار زیادی دارد . البته شیشه های دو جداره با پروسه تولید کارخانه ای می تواند از کیفیت لازم برخوردار باشد امروزه شیشه فلوت دو جداره با گاز آرگون میانی و پودر نم کش داخلی را میتوان بهترین متریال برای قسمت شیشه دو جداره نام برد .

 

 هشدار: درهنگام خرید و سفارش محصول حتما بایستی از شرکت تولید کننده مشخصات شیشه را جویا شده و تاکید کنید که حتما از شیشه های دو جداره استاندارد استفاده شود چرا که در این میان برخی از تولید کننده های زیر زمینی نه تنها در میان جداره شیشه ها از گاز آرگون که بسیار اهمیت دارد استفاده نمیکنند بلکه در میان اسپیسر های آن نیز از رطوبتگیر استفاده نمیکنند یا اینکه از متریالی استفاده می کنند که هیچ کارایی ندارد. پس باید دقت داشت که با محصولی مواجه نشویم که نه تاثیری در مصرف انرژی دارد و نه مانع صدا می شود و از همه بدتر که در فصل سرما شیشه ها به سبب نداشتن رطوبت گیر استاندارد همواره در میان جداره ها بخار داشته و همیشه کدر خواهد بود.

 

 ۳٫ تاثیر خط تولید و ساخت در قیمت درب و پنجره استاندارد :

 یکی دیگر از آیتم های تاثیر گذار در قیمت محصول پنجره دوجداره upvc استاندارد بودن خط تولید درب و پنجره دوجداره می باشد. این بدین معنی است که کلیه جوش های محصول به صورت استاندارد و مکانیزه انجام می پذیرد.

 

 ۴٫ تاثیر متریال مصرفی نصب و تولید در قیمت تمام شده :

 به جز پروفیل که اصلی ترین متریال تولید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی می باشد متریال جانبی در جوش پروفیل ها و متریال جانبی فیتینگ و اتصالات و درز گیرها نیز بسیار مهم می باشد.

 

 هشدار: متریال مصرفی در تولید مکانیزه و نصب استاندارد همواره بایستی از مشتقات حرز بوده و بعد از نصب محصول دچار مشکل نگردد. بعضی از شرکتها که تعهدی به کارشان ندارند از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند که این مواد پس از زمان کوتاهی از بین رفته و باعث ایجاد درز در اتصالات و فیتینگ می شود.

 

 ۵٫ یراق آلات مصرفی :

 یراق آلات در تمامی پروژه ها در قیمت تمام شده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی بسیار مهم و تعیین کننده می باشد و بسته به یراقی که در محصول استفاده می شود بین ۵ تا ۱۵ درصد و در بازشو های مدلهای خاص بیشتر می باشد .

 برخی از لینک ها :
قیمت پنجره دوجداره در کرجقیمت پنجره دو جداره در کرجقیمت پنجره UPVC در کرجقیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی در کرج – قیمت پنجره دوجداره UPVC در کرج