قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc

پنجره دو و سه جداره

قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc به موارد زیادی بستگی دارد در نتیجه محاسبه قیمت بر اساس متر مربع توسط برخی فروشندگان کاملا اشتباه بوده و به ضرر مشتریان است چرا که قیمت پنجره های دوجداره upvc ثابت که فاقد هر گونه یراق آلات و بازشو می باشد با قیمت پنجره های دوجداره upvc متحرک متفاوت هستند.


برای محاسبه قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc عواملی چون نوع و جنس پروفیل مصرفی پنجره دوجداره, ابعاد, تعداد بازشوها و جنس یراق آلات استفاده شده در پنجره دوجداره upvc را می توان نام برد. مهم ترین عامل در تغییر قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc جنس پروفیل درب و پنجره دوجداره است چرا که جزء اصلی در ساخت آن می باشد. شرکت های داخلی و هم چنین خارجی متفاوتی در زمینه تولید پروفیل upvc فعالیت دارند که بعضی از شرکت ها دارای استاندارد های جهانی می باشند و برخی دیگر از پروفیل ها فاقد مجوز استفاده می کنند. قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvcبا پروفیل استاندارد با نوع بی کیفیت و غیر استاندارد آن متفاوت می باشد. با توجه به انعطاف و شکل پذیری پنجره های دو جداره upvc میتوان انواع شکلهای مربع، مستطیل، چند ضلعی و قوس دار را میتوان ساخت. البته این نکته را باید توجه داشت که هزینه ساخت پنجره های دوجداره upvc منحنی مقداری بیشتر از پنجره های دوجداره معمولی می باشد.

پنجره دوجداره

قیمت هر متر مربع پنجره دوجداره upvc با پنجره سه جداره متفاوت است, پنجره سه جداره upvc دارای کیفیت بالاتری بوده و اجزاء و متریالی که در آن مورد استفاده قرار گرفته بیشتر است, به همین دلیل تفاوت قیمت پنجره سه جداره و پنجره دو جداره میتواند تا حدود ۲۰ درصد باشد .
در صورت نیاز به محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره upvc می توانید با شماره های مندرج در سایت با ما در تماس باشید.