,

قیمت فروش پنجره دوجداره لمینت

قیمت فروش پنجره دوجداره لمینت

شما علاوه بر طراحي فرم پنجره به دلخواه خود بر طبق استاندارد، امکان انتخاب پروفیل پنجره را با رنگ های مختلف به صورت تک رو یا دو رو لمینت دارا می باشید، تا بتوانيد رنگ پنجره را با نماي ساختمان خود تطبيق دهيد. اختلاف قیمت فروش پنجره دوجداره لمینت نسبت به رنگ سفید بین ۲۵ تا ۴۰ درصد می باشد و این اختلاف قیمت به رنگ انتخابی بستگی دارد.

یو پی وی سی رنگی

پروفیل های لمینت از لحاظ نوع پوشش به سه دسته بیرون لمینت، داخل لمینت و دوطرف لمینت تقسیم بندی می شود که در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت برای بالا بردن کیفیت، مغز پروفیل پنجره دوجداره قهوه ای رنگ (براساس تیره یا روشن بودن طرح لمینت انتخابی مشتری) می باشد و این مورد سبب می شود که پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید شده در نقاط جوش و در صورت خراشیده شدن و بریدن لمینت، به رنگ قهوه ای باشد. پروفیل های دورو لمینت با پروفیل upvc سفید رنگ، در نقاط جوش خط سفیدی از خود باقی می گذارند که با رنگ پوشانده می شود. این شرکت در کرج ﻗﺎدر ﺑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ و نصب درب و ﭘﻨﺠﺮه های دوﺟﺪاره ﺑﺎ رﻧﮓ دﻟﺨﻮاه ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

انواع پنجره دوجداره لمینت

تفاوت مغز سفید با رنگی پروفیل لمینت به شرح زیر است:
⇐ در پروفیل های مغز رنگی با خراشیده شدن سطح روکش، بدلیل نزدیکی رنگ روکش و پروفیل مخصوص محسوس نیست اما در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.
⇐ در نقاط جوش و اتصال پنجره های ساخته شده از پروفیل های تک رو لمینت، رنگ سفید نمایان می شود که باید از رنگ برای پوشاندن آن استفاده کرد.