قیمت فروش شیشه دوجداره کرکره دار

قیمت شیشه دوجداره با پرده کرکره دار

قیمت فروش شیشه دوجداره کرکره دار

مفهوم نصب شیشه دوجداره کرکره دار، امر جدیدی است که در ساخت و ساز های مدرن به عنوان یکی از راهکارهای زیبایی و تزئینی مطرح شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این امر در عین حال که کنترلی عالی بر نور تابشی خورشید اعمال نموده و محیطی دلپسند در محل مربوطه ایجاد می نماید، ویژگی های خاصی را نیز بوجود میآورد که در پرده کرکره های عادی یا هر نوع پرده یا جداکننده دید محیطی وجود ندارد. قیمت فروش شیشه دوجداره کرکره دار با توجه به مزایای متعدد آن ناچیز می باشد.

پرده کرکره المینیومی ایزوله داخل شیشه دوجداره

نمایندگی های فروش شیشه دوجداره کرکره دار دارای یک بروشور رنگهای موجود (۵۶ رنگ) برای تیغه های کرکره و سه رنگ پایه (سفید، سیاه و طوسی) برای پروفیل های تفکیک کننده می باشند تا خریداران بتوانند به راحتی رنگ مدنظر خود را انتخاب نمایند. شیشه دوجداره کرکره دار مناسب برای محیط های اداری، دفتری، شرکتها، هتل و سویتها، بیمارستانها، مراکز آزمایشگاهی و درمانی، مدارس و مکانهای تجاری می باشد.
انواع پرده کرکره بین دوجداره:
۱- پنجره دوجداره با پرده کرکره مدل دستی – مگنتی
پرده کرکره بین شیشه دو جداره مدل ولومی با عملکردی بسیار ساده با کمترین ضخامت اسپیسر (۱۶ میلیمتر) قابل اجرا می باشد. به همین دلیل قابلیت نصب در تمامی پروفیل های آلومینیوم ترمال بریک و UPVC و غیره را دارد. عملکرد این مدل با کابل و مگنت می باشد که عملگردی مکانیکی بوده و فقط امکان حرکت دورانی کرکره را داراست. این مدل به واسطه داشتن پروفیل های جداکننده SPACER اختصاصی و نصب بسیار سریع و آسان، شرایط حرارتی و بهداشتی پر مصرف ترین در دنیا است. فضای مورد نیاز جهت نصب این نوع کرکره در بین شیشه دوجداره ۱۶ میلی متر می باشد. این مدل پرده کرکره بین دوجداره تا عرض ۲ و ارتفاع ۲/۵ متر قابل اجرا می باشد.
۲- پنجره دوجداره با پرده کرکره مدل برقی
در این مدل از پرده کرکره بین دوجداره ، کرکره بین شیشه دوجداره مجهز به یک موتور ۲۴ ولت می باشد که این امکان را به شما می دهد که کرکره را توسط یک ریموت به سمت بالا و پایین به حرکت در آورد و یا پرده را بصورت سایه و روشن در آورد. مزیت این مدل در این است که پرده کرکره بین دوجدار شیشه را می تواند برخلاف مدل ولومی کامل به سمت بالا جمع گردد. در پنجره های کشویی و یا فولکس واگنی جهت حذف سیم برق از باطری های مخصوص استفاده می کنند. فضای مورد نیاز جهت نصب این نوع کرکره در بین شیشه دوجداره ۲۵ میلی متر می باشد. این مدل پرده کرکره بین دوجداره با عرض ۲/۵ و ارتفاع ۳ متر قابل اجرا می باشد.

جهت سفارش محصول و آگاهی از قیمت فروش شیشه دوجداره کرکره دار می توانید با این شرکت در کرج تماس حاصل فرمایید.