قیمت انواع درب پنجره دوجداره وین تک

وین تک

قیمت انواع درب پنجره دوجداره وین تک

یکی از مهمترین مزیت های انواع درب پنجره دوجداره وین تک WINTECH قیمت این نوع از درب و پنجره های دوجداره upvc می باشد, چرا که شما می توانید قیمت انواع درب پنجره دوجداره وین تک را از سایر برند های موجود در بازار ارزانتر خریداری کرده و در مقابل از کیفیت بالای آن نیز بهره مند شوید.

کارخانه وین تک

پروفیل گالوانیزه
به منظور مقاوم سازی و تقویت درب پنجره های دوجداره تولیدی وین تک، از پروفیل های گالوانیزه با ضخامت مناسب در داخل پروفیل های یو پی وی سی استفاده می شود. به کارگیری پروفیل تقویتی گالوانیزه در داخل پروفیل اصلی درب پنجره دوجداره وین تک WINTECH و پیچ شدن یراق آلات مصرفی روی قطعات تقویت شده، ضمن کاهش خطر افتادگی بازشوهای پنجره، مقاومت درب و پنجره های وین تک را نیز افزایش می دهد. باید توجه داشته باشید ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل یوپی‌وی‌سی بر اساس نوع فشاری که بر روی آن وارد می‌شود تغییر می‌کند.
لاستیک درزبندی
لاستیک درزبندی نوعی لاستیک ترکیبی می باشد که می‌تواند به مقدار زیادی، کش بیاید و دوباره به حالت اولیه بازگردد بدون اینکه تغییری در آن ایجاد شود. انواع لاستیک درزبندی موجود در بازار عبارتند ازEPDM, SBS, SEBS و TPV که از نظر کیفیت TPV از همه بهتر بوده اما دارای قیمت بسیار بالایی می باشد به همین دلیل لاستیک درزبندی EPDM با قیمت و کیفیت مناسب بهترین انتخاب برای درب پنجره دوجداره وین تک WINTECH می باشد.

پنجره یو پی وی سی وین تک

اگرتولید کننده برای پایین آوردن قیمت انواع درب و پنجره دوجداره وین تک WINTECH از لاستیک درزبندی بدون کیفیت و ارزان استفاده نماید با گذشت زمان پاره شده و یا ترک برمی‌دارد.
شیشه دوجداره
انتخاب دقیق نوع شیشه, ضخامت لایه‌های شیشه و همچنین گازپرکننده لایه‌ها (آرگون یا کریپتون) در هنگام خرید درب پنجره دوجداره وین تک WINTECH باید مشخص گردد. شیشه‌های دوجداره دارای انواع مختلف ساده, رنگی, رفلکس, سکوریت و لمینت می باشند که قیمت هرکدام با دیگری متفاوت است.