,

فروش پنجره ویستابست قیمت مناسب

پنجره دوجداره ویستابست

فروش پنجره ویستابست قیمت مناسب

حتما تا به حال نام ویستابست را شنیده اید شرکتی تخصصی که به تولید و فروش انواع درب و پنجره های دوجداره با قیمت مناسب مشغول است و تمامی این درب و پنجره های دوجداره دارای استاندارد رال آلمان می باشند. فروش پنجره ویستابست قیمت مناسب در طرح ها و مدل های متنوع و با توجه به سلیقه هر مشتری انجام می گیرد.

امروزه رقابت اصلی بر روی قیمت پنجره دوجداره upvc است تا کیفیت آن, چرا که مهم ترین فاکتور برای مشتریان هنگام خرید پنجره قیمت پایانی می باشد. اما باید به این نکته توجه نمایید که با گذشت زمان پنجره های دوجداره غیر استاندارد و ارزان قیمت مشکلات خود را نشان داده و دچار استهلاک فراوان می شوند که در آن می توان به تغییر رنگ پنجره دو جداره و عدم عایق بودن شیشه دوجداره, به صدا درآمدن یراق آلات, شکسته شدن لولاها و از همه مهم تر رگلاژ نبودن پنجره و عدم امکان رگلاژ مجدد پنجره دوجداره یو پی وی سی اشاره کرد. پنجره دوجداره ویستابست یک انتخاب عالی و ویژه است که فروش پنجره ویستابست با قیمت مناسب در تمام نمایندگی ها انجام می گیرد. پنجره دوجداره ویستابست دارای ویژگی های زیادی می باشد که این ویژگی ها به نوعی باعث شده است که فروش این پنجره مورد استقبال قرار گیرد. از مهمترین ویژگی های پنجره دوجداره ویستابست میتوان زیبایی ظاهری, استحکام و عمر بالا, قیمت مناسب و عایق مناسب در برابر آب و هوا را نام برد.
فروش انواع مختلف پروفیل پنجره دوجداره ویستابست قیمت مناسب
پروفیل سری سه محفظه ای پنجره دوجداره ویستابست : این نوع از پروفیل به صورت استاندارد و در عرض سه میلیمتری می باشد و مورد استفاده در پنجره دوجداره می باشد.
پروفیل سری پنج محفظه ای پنجره دوجداره ویستابست: شرکت ویستا بست ۱۴ مدل از پروفیل پنجره دوجداره در سایز پنج محفظه ای را روانه بازار کرده است عرض این پروفیل ها در سایز ۵۰ میلیمتر می باشد که برای ساخت انواع درب و پنجره مناسب می باشد هدف از ایجاد این نوع از پروفیل کاهش حجم اتلاف انرژی می باشد.

پروفیل 5 محفظه ویستابست

پروفیل سری پنج کشویی پنجره دوجداره ویستابست: این نوع از پروفیل همانگونه که از نامش مشخص است برای پنجره دوجداره کشویی مورد استفاده قرار میگیرد این پروفیل های در سایز های ۳ و ۵ میلیمتری در بازار به فروش می رسد و دارای مزیت های بسیار زیادی برای ایجاد و نصب پنجره های دوجداره کشویی می باشند.
فروش پنجره دوجداره ویستابست قیمت مناسب در این شرکت بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل پنجره های دوجداره از مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار مخصوص طراحی پنجره دوجداره ویستابست داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مثبتی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید و در مرحله آخر فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.