, ,

فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست

پنجره کشویی

فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست

فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست تنها در نمایندگی های معتبر انجام می گیرد و دارای ۱۰ سال ضمانت نامه می باشد و مانند دیگر محصولات ویستابست از بهترین مواد اولیه, متناسب با شرایط جوی و اقلیمی ایران و بر اساس استاندارد های روز دنیا تهیه شده اند. پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دارای دو پروفیل تک ریل و دو ریل با امکان نصب زوار های شیشه می باشد که هر دو نوع پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دارای لاستیک های درزبندی EPDM هستند.

پنجره دوجداره ویستابست

فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است چرا که برای نصب در فضاهای کوچک مانند آشپزخانه بهترین گزینه می باشد که این شرکت در کرج آماده ارائه آن می باشد. نحوه باز شدن پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است.سعی کنید در پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست از دستگیره های مخصوص این پنجره که در ظاهر نسبت به دستگیره های پنجره لولایی بزرگتر می باشند استفاده نمایید چرا که وزن لنگه بازشو و شیشه دوجداره فشار فیزیکی کمتری از جانب شما برای جابجایی لنگه پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست مورد نیاز است.

مزایای فروش پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست
۱- عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید
۲- عدم تغییر حالت پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست
۳- عایق صوتی
۴- عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید
۵- مقاوم در برابرخوردگی و پوسیدگی
۶- کاهش سرمایه گزاری جهت تاسیسات

پنجره دوجداره کشویی تک ریل

انواع پنجره دوجداره کشویی ویستابست

پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست تک ریل
در طراحی پروفیل پنجره دوجداره کشویی ویستابست، یکی از ریل ها جای خود را به قسمت فیکس می دهد که سبب افزایش عایق بندی نسبت به پنجره دوجداره upvc دو ریل کشویی می گردد. سطح مقطع این پروفیل دارای عرض ۱۰۷ میلیمتری می باشد.

پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دو ریل
پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دو ریل مانند پنجره های آلومینومی کشویی دارای دو ریل مجزا است که امکان حرکت هر دو لنگه را به درخواست مشتریان گرامی امکان پذیر می سازد و سطح مقطع پنجره دوجداره کشویی ویستابست دو ریل دارای عرض ۸۵ میلیمتر و حفره هایی با پروفیل گالوانیزه تقویت شده می باشد. مزیّت پنجره دوجداره upvc کشویی ویستابست دو ریل عدم اشغال فضای خارج از پنجره می باشد و هیچ گونه تماسی با پرده و یا فضای خارجی ندارد.