فروش پنجره دوجداره ارسی

فروش پنجره دوجداره ارسی

فروش پنجره دوجداره ارسی

سطح پنجره‌های دوجداره ارسی را با استفاده از انواع نقش‌های گوناگون گره سازی و با شیشه‌های رنگین و ساده می‌آراستند و ترکیب‌های بدیعی پدید می‌آورند و بدین صورت هماهنگی بین این شبکه‌های هندسی و نورهای رنگی باعث ایجاد زیبایی دلپذیری می‌شود. قیمت فروش پنجره دوجداره ارسی نیز به نوع گره هایی که بکار می رود و همچنین به نوع یو پی وی سی استفاده شده در آن بستگی دارد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی ارسی

ارسی در صنایع دستی به قطعه‌ای مشبَّک ساخته شده از چوب گفته می‌شود که نقش‌های زیبایی در آن ایجاد کرده‌اند و دارای شیشه‌های رنگی کوچک یا بدون شیشه می باشد. با توجه به ورود سبک ها و نمادهای مدرن غربی در ایجاد بناهای ساختمانی و جهت حفظ و عدم از بین رفتن معماری زیبای سنتی اسلامی، باید بتوانیم پنجره های طرح ارسی را با مواد عایق همچون upvc و شیشه های دوجداره تولید نماییم، از این رو این شرکت در کرج این افتخار را دارد که با استفاده از پروفیل upvc و شیشه های دوجداره رنگی پنجره هایی به سبک معماری ایرانی و اسلامی به تولید و فروش پنجره دوجداره ارسی می پردازد.

پنجره هایی به سبک ارسی جایگاه و نقش بسیار مهمی را در معماری ایرانی داشته اند. سطح درب پنجره دوجداره ارسی را با استفاده از انواع نقش های گوناگون گره سازی و با شیشه های رنگی می آراستند و ترکیب های فوق العاده و منحصر به فردی پدید می آورند و بدین صورت هماهنگی بین این شبکه های هندسی و نورهای رنگی باعث ایجاد زیبایی دلپذیری می شوند. تولید و فروش پنجره دوجداره ارسی با پروفیل upvc طرح چوب ویستابست و شیشه دوجداره بصورت کاملا استاندارد و عایق در این شرکت انجام می گیرد جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط با فروش پنجره دوجداره ارسی با واحد فروش این شرکت در کرج تماس حاصل نمایید.

پنجره یو پی وی سی ارسی

مزایا فروش پنجره دوجداره ارسی:
۱- حفظ معماری سنتی و ایرانی اسلامی
۲- کاملا عایق در برابر اتلاف انرژی و آلودگی های صوتی
۳- طول عمر بالا
۴- زیبایی فوق العاده
۵- شیشه های رنگی با رنگ های مختلف و گره کاری های اشکال هندسی
در اشکال زیر انواع طرح فروش پنجره دوجداره ارسی نشان داده شده است:

درب پنجره دوجداره ارسی

پنجره دوجداره ارسی