طریقه تولید و ساخت درب پنجره دوجداره

طریقه تولید و ساخت درب پنجره دوجداره

پیشنهاد می شود از پنجره سازانی خرید نمایید که نماینده پروفیل های معتبر و با کیفیت باشند به عنوان مثال شرکت تولیدکننده پروفیل ویستابست VISTABEST که یک سری استانداردهایی را در طریقه تولید و ساخت درب پنجره دوجداره تعریف کرده است و نمایندگان موظف به رعایت آن می باشند, در صورتیکه تولید کننده ای این استانداردها را رعایت نکند، از آن سلب نمایندگی می گردد چرا که محصولات بی کیفیت هرگز انتظارات مشتریان گرامی را از نظر عایق بودن، با دوام بودن و طول عمر بالا برآورده نخواهد کرد.

کارخانه تولید درب و پنجره دوجداره

همواره انتخاب مصالح خوب و با کیفیت به تنهایی مهم نیست، بلکه مصالح خوب باید در اختیار تولیدکنندگان خوب قرار گیرد تا محصول نهایی، محصولی کاملاً عایق و بادوام و با طول عمر بالا باشد. لاستیک آب بندی حتماً باید از EPDM باشد در غیر اینصورت در فصول گرم و سرد بر اثر شدت گرما و سرما خشک و تکه تکه شده و دیگر عملکرد آب بندی و هوابندی خود را نداشته و وقتی که پنجره شما در حالت بسته می باشد سوز و سرما و گرد و خاک از بین آن عبور می کند. می توان جهت کاهش قیمت پنجره از لاستیک EPDM استفاده نکرد و یا گالوانیزه نازک استفاده شود و یا اصلاً استفاده نشود، اما هرگز این کار در منشور اخلاقی و فنی این شرکت نمی باشد.

پنجره دوجداره ویستابست

برخی استانداردهای طریقه تولید و ساخت درب پنجره دوجداره مورد تایید شرکت ویستابست VISTABEST :
۱. استفاده از گالوانیزه با ضخامت ۱.۵ میلی متر و ابعاد استاندارد
۲. تمامی پروفیـل های درب پنجره دوجداره باید دارای گالـوانیزه باشند ، طول گالـوانیزه در پروفیــل های پنجره یو پی وی سی جوش شونده حداکثر۲ سانتی متر (از هر طرف ۱سانتی متر) کوتاه تر و در میانی ها حدکثر ۱ سانتی متر کوتاه تر باشند .
۳. عدم استفاده از گالوانیزه ۲ تکه و جوش خورده (حتماً سمت دستگیره های در و پنجره نیز باید از گالوانیزه یک تکه استفاده شود) .
۴. نوارهای آب بندی از جنس EPDM و نقشه و کیفیت آن حتماً مورد تایید ویستابست باشد. بصورت یک تکه و درز آن در بالا قرار گیرد .
۵. راه آب برای فریم و لنگه درب پنجره (sash) به شرح ذیل می باشد :
• راه آب فریم در هر لنگه ازدرب پنجره دوجداره upvc باید حداقل دارای ۲ شیار تخلیه از داخل و شیار خروجی نیز براساس طول پروفیل

پنجره دوجداره ویستابست

• شیار تخلیه ی آب برای لنگه ی بازشو پنجره ی یو پی وی سی ، هم در ضلع بالا و هم در ضلع پایین باید زده شود .
• در مولین های افقی نیز مشابه فریم عمل شود.
۶. کانکتور ها با نقشه ویستابست و از جنس زاماک مقاوم استفاده شود.
۷. در هنگام تمیز کاری زایده های جوش باید نقاطی را که دستگاه قادر به تمیز کردن آن نیست با ابزار مناسب تمیز گردد .
این شرکت از نمایندگان برتر شرکت ویستابست در کرج می باشد. طریقه تولید و ساخت درب پنجره دوجداره این شرکت در کرج به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.