پنجره های دوجداره لوکس و کلاسیک

هنوز پنجره یو پی وی سی انتخاب اول بسیاری از مهندسان و سازندگان مسکن است. پنجره ماندگار تجربه خبرگان این صنعت را بکار گرفته تا تلفیقی از اصول فنی تولید، در کنار زیبایی برای تولید پنجره های لوکس upvc بوجود آید . ایجاد تنوع در طرح، با استفاده از پروفیل های اروپایی در انواع سفید و رنگی ، قابلیت اجرای طراح های کلاسیک و مدرن را امکان پذیر نموده است .

وجود پنجره های دوجداره لوکس و زیبا در خانه این پی آمد را به همراه خواهد داشت تا در ضمیر شما احساس خوبی به وجود آید. این احساس حتی شما را به این نقطه می رساند تا نظر خود را به دیگران نیز القاء کنید. دلیل این است: پنجره های دوجداره لوکس و کلاسیک نه تنها نور طبیعی را به شما عرضه می دارد، بلکه زیبایی و شخصیت را به طرق مختلف به خانه شما ارزانی می نماید.

نواوری در طراحی مدرن

استفاده از طرح های خاص و ویژه در درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی این امکان را به ما میدهد که از زیبایی منحصر بفردی و خاصی بهرمند شویم

پنجره دوجداره لوکس

پنجره دو جداره upvc می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع نفوذ بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد. نسل جدید پنجره های دوجداره لوکس و با کیفیت علاوه بر زیبایی منحصر بفرد، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود. در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر شده و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دو جداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالاتر است.