توری مخصوص پنجره

بهترین نوع توری برای پنجره توری آکاردئونی یا پلیسه است که همانطور که از نامش پیداست به صورت آکاردئون بسته میشود و به صورت پلیسه باز میشود و چون از مکانیزم بسیار ساده ای بهره میبرد و قطعه خاصی برای این منظور ندارد خراب نمیشود . یکی دیگر از مزیت های این توری در هنگام برخورد پرندگان و یا جسم خارجی مشخص میشود انعطاف پذیری بالای آن است.

توری که برای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به کار میرود از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس ساخته شده که ضد گرد و خاک بوده و چون آنتی استاتیک است دید را محدود نمی کند و نیازی به شستشو و تمیز کردن ندارد. فریم توری درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی نازک و همرنگ با پنجره بوده و پشت فریم پنجره دو جداره upvc قرار گرفته و نما را خراب نمیکند.

هنگام نصب توری به منظور مبارزه با حشرات دقت کنید و جایی را از قلم نیندازید. فراموش نکنید که روی پنجره های کوچک حمام و سرویس های بهداشتی هم لازم است توری نصب کنید. از دیگر مزیت های توری درب و پنجره دوجداره عبارت است از: دوام زیاد-نصب آسان –جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل-ضد زنگ-نسوز-ساخت در ابعاد مختلف-مقاوم در برابر اشعه فرا بنفش

توری های رولینگ

همزمان با تعریف بازشوهای جدید برای پنجره ها، شکل و فرم توری ها نیز از حالت های سنتی ثابت و لولایی به حالات رول شونده تغییر کرده است. حسن بزرگ توری های رول شونده آنست که در مواقع بسته بودن پنجره، توری ها به شکل رول جمع آوری شده و ضمن آنکه مانع دید نمی شوند، در عین حال دچار فرسایش و آلودگی در اثر شرایط محیطی نیز نخواهند شد.

توری های رولینگ