رنگ بندی پنجره دوجداره

رنگ بندی پنجره دوجداره

معماران و دست اندر کاران صنعت ساختمان معمولا از تنوع بسیاری در طراحی نما خارجی و داخلی ساختمان ها بهره می برند : در این میان موضوع رنگ و نمای در و پنجره ها نیز قابل توجه است. لذا از دیر باز تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی نیز به آن توجه داشته و تکنولوژی آن را در اختیار گرفته اند.

رنگ پنجره های دوجداره

پنجره شما با رنگ و طرح های دلخواه شما

چه چیز جذاب تر و زیبا تر از اینکه شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی امکان انتخاب رنگ پنجره را نیز داشته باشید تا بتوانید رنگ پنجره را با نمای خود تطبیق دهید و ما قادر خواهیم بود این امکان را برای شما فراهم نماییم.

اهمیت رعایت شاخص های کیفی

آن چیزی که پروفیل در وپنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد رعایت اصول استاندارد و آزمایشات تخصصی ومطابقت آن با استانداردهای جهانی است کیفیت محصول تولید شده در چهار چوب های تعریف شده دارای اهمیت ویژه ای برای ما می باشد.

پنجره منتخب شما

حال که با ویژگی ها و اهداف ما بیشتر آشنا شدید اینک به مزیت های استفاده از در وپنجره های یو پی وی سی اشاره می کنیم تا بتوانید توجیه کاملی از ایده خود در این باره برای همکاران و دوستان و خانواده خود داشته باشید و ان را به دیگران نیز پیشنهاد نمایید.

زیبایی, دوام و رنگ ثابت پروفیل یو پی وی سی

یکی از دلایل مهمی که پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد این است که در اخر پنجره شما نیاز به رنگ امیزی نخواهد داشت. مواد اولیه و فرمولاسیون پروفیل درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید شده در ویستابست بسیار مقاوم در برابر تاثیرات محیطی با در نظر گرفتن گذشت زمان میباشد.