درب پی وی سی دو جداره در کرج

درب یو پی وی سی

درب پی وی سی دو جداره در کرج

امروزه با پایین آمدن متراژ منازل، درب های سرویسی بیشتر در معرض بخار آب قرار می گیرند که این امر باعث خرابی و پوسیدگی سریع تر درب ها می شود. بهترین ترین راه حل استفاده از درب های پی وی سی است که در برابر رطوبت عایق بوده و طول عمر بالایی دارد.

درب یو پی وی سی

هنگام خرید درب پی وی سی در کرج باید به این نکته توجه داشته باشید که درب های پی وی سی با درب های روکش پی وی سی از نظر کیفیت و جنس کاملا متفاوت می باشند چرا که آب از سطح روی درب غیر قابل نفوذ است اما در صورتی که کلاف درب pvc نشده باشد رطوبت از کلاف نفوذ خواهد کرد و در نتیجه باعث ورم کردن در و جدا شدن روکش پی وی سی خواهد شد. البته قابل ذکر است که مواد اولیه، شرایط و نحوه تولید نیز در این راستا تاثیر بالایی دارند و در صورتی که شرایط تولید و استاندارد ها کاملا رعایت شود می توان گفت مقاومت بالاتری نسبت به دربهای HDF در برابر رطوبت دارند.

انواع درب pvc در کرج
درب پی وی سی سوئیچ خور
درب پی وی سی سرویسی
درب پی وی سی فرانسوی یا دو لنگه

دربهای دوجداره کشویی

از ویژگی های مهم و کاربردی درب pvc
• از درب پی وی سی به علت ترکیباتی شیمیایی خاصی که دارا می باشد و هم چنین خاصیت ضد آبی که دارد میتوان در محیط هایی با رطوبت بالا مانند حمام و دستشویی استفاده نمود.
• از درب پی وی سی که ورق ام دی اف داخلی آنها دارای ضخامت ۸ الی ۱۲ میلی متر میتوان برای درب های ورودی آپارتمانها و از درب هایی با ضخامت ۳ الی ۵ میلی متر میتوان به عنوان درب های داخلی استفاده نمود .
• اگر از درب پی وی سی که ضخامت ورقه ام دی اف آن ۸ الی ۱۲ میلی متر بود که وزن زیادی خواهد داشت استفاده نمودید باید حتما از سه لولا در آن استفاده نماییدتا بهترین کاربری را داشته باشد و با گذشت زمان دچار مشکل نشود.