درب و پنجره لولایی آلومینیومی

درب و پنجره لولایی آلومینیومیدرب و پنجره لولایی آلومینیومی

درب و پنجره لولایی آلومینیومی

هنگامی که شما نیاز به پنجره ای دارید که مناسب برای گشایش های بزرگ در ساختمان های چند طبقه می باشد، درب و پنجره لولایی آلومینیومی یو پی وی سی بهترین گزینه است. درب و پنجره لولایی آلومینیومی یکی از متداول ترین سیستم های پنجره آلومینیومی ترمال بریک می باشد که عملکردی بسیار ساده و کاربردی دارد. دو نوع از مقاطع لولایی جهت تولید درب و پنجره لولایی آلومینیومیمی توان سیستم ترمال بریک SARAY – لولایی و سیستم ترمال بریک LORENZO –لولایی را نام بردکه در بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

پنجره دوجداره آلومینیومی

سیستم لولایی جهت درب و پنجره آلومینیومی مناسب جهت عرض های کم و ارتفاع استاندارد تا ۲.۳۰ می باشد، عرض بازشو استاندارد جهت درب و پنجره آلومینیومی لولایی بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی متر می باشد, یراق به کار برده در سیستم لولایی ست کامل یراق آلات ROTO آلمان می باشد که شامل لولاها ، فیکسچر ها و سایر متعلقات است.با طراحی و ساخت درب و پنجره لولایی آلومینیومی SF گرمابند ترمال بریک سری ۷۰ در سال ۱۳۷۶ و سری ۵۰ در سال ۱۳۸۴ این سیستم به ضخامت های ۵۰ و ۷۰ میلیمتر تکمیل گردید. کلیه درب و پنجره لولایی آلومینیومی SF دارای قابلیت نصب شیشه یک یا دو جداره می باشد و نوارهای درزبندی و دور شیشه آن می تواند از جنس PVC یا EPDM باشد که نوارهای EPDM گرانتر و مرغوب تر است.

ترمال بریک دوجداره

مزایای درب و پنجره لولایی آلومینیومی
۱. عایق بودن کامل درب و پنجره لولایی آلومینیومی تا ۱۰۰%
۲. طراحی متنوع با این سیستم جهت عرض و ارتفاع استاندارد
۳. کاربرد آسان
۴. سهولت در نگهداری
۵. زیبایی
۶. مقرون به صرفه بودن
۷. طول عمر بسیار بالا و عدم نیاز به نگهداری مداوم و ماهیانه

درب و پنجره لولایی آلومینیومی را مانند دیگر محصولات این شرکت می توان با آنودایز به رنگ طبیعی آلومینیوم و یا توسط آنودایز سخت به رنگ قهوه ای و یا پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک در رنگ های زیبا، با دوام و متنوع از جمله سفید، قرمز، آبی، سبز و … انتخاب کرد. شرکت درب و پنجره دوجداره در شهر البرز – کرج در تولیدات درب و پنجره لولایی آلومینیومی از پروفیل های SARAY و LORENZO با استفاده از بهترین یراق آلات آلمانی برند روتو ROTO استفاده می نماید.