درب و پنجره دوجداره خوب را بشناسیم

پنجره دوجداره یو پی وی سی

درب و پنجره دوجداره خوب را بشناسیم

بیشترین تلفات انرژی حرارتی در ساختمان ها از طریق درب و پنجره آهنی غیر استاندارد و قدیمی صورت می گیرد، به همین دلیل هزینه سوخت مصرفی بسیار بالا می رود. استفاده از درب و پنجره دوجداره خوب راه حلی ساده و کارآمد برای کاهش هزینه های انرژی و در نتیجه کاهش گازهای گلخانه ای و حفاظت از محیط زیست می باشد. برای خرید درب و پنجره دوجداره با کیفیت باید شناخت و اطلاعات کافی را داشته باشید، از معیار های مهم در انتخاب درب و پنجره دوجداره خوب و با کیفیت می توان جنس پروفیل، یراق آلات و شیشه استفاده شده در درب و پنجره دوجداره را نام برد.

مدل پنجره دوجداره

یراق آلات مصرفی درب و پنجره دوجداره خوب
یکی دیگر از مواردی که مصرف کنندگان محترم در حین خرید درب و پنجره دوجداره خوب و استاندارد باید به آن توجه نمایند نوع یراق آلات مصرفی می باشد. یراق آلات پنجره های دو جداره عبارتند لولا، دستگیره و اسپانیولت است که مجموعه این ست را یراق آلات پنجره دوجداره می گویند. یراق روتو ROTO آلمان از مرغوبترین یراق آلات موجود در بازار کشور می باشد که به نسبت قیمت بالاتری دارد به همین دلیل برخی برای کاهش هزینه ها لولا را ترک، اسپانیولت را Gu و دستگیره را ROTO انتخاب می کنند در حالی که این کار کاملا اشتباه بوده و این پنجره هرگز عملکرد استاندارد و مناسبی نخواهد داشت.

پنجره روتو

نوع پروفیل درب و پنجره دوجداره
• پروفیل UPVC سازگار با شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده باشد.
• پروفیل UPVC دارای گواهی نامه ها و استانداردهای معتبر باشد.

شرکت طراحی مهندسی و تولیدی این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و استفاده از متخصصین ماهر در امور طراحی، مونتاژ، نصب و تعویض انواع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی کلیه توانایی های بالقوه خود را صرف تهیه و تولید بهترین، مدرن ترین و زیباترین درب و پنجره های دوجداره نموده است.