درب و پنجره کشویی

درب و پنجره کشویی

 

یکی از مدل های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب ها و درب های ورودی کاربرد فراوانی دارد مدل کشویی است. پنجره های یو پی وی سی کشویی در دو نوع ساخته می شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه ها بصورت کشویی باز می شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند. پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.

درب و پنجره کشویی جفت ریل:

سیستم کشویی جفت ریل دارای یک قاب دو ریل و حداقل دو یا چند لنگه می باشد، که با ثابت کردن لنگه در جای خود فنت فیکس پنجره را تشکیل داده و در قسمت های متحرک لنگه به صورت متحرک مونتاژ می گردد. این نوع پنجره از ضخامت و سطح گسترده تری از پروفیل تشکیل می شود و نه تنها ظرافت بازشوهای معمولی را ندارد بلکه در کلیه پنجره های کشویی تولید شده توسط upvc از عایق بندی و کوپلینگ ضعیف تری به نسبت سیستم های باز شو برخوردار می باشد. مزیّت این پنجره عدم اشغال فضای خارج از پنجره می باشد و هیچ گونه تماسی با پرده و یا فضای خارجی ندارد.

پنجره های کشویی گزینه ای ایده آل برای نصب در آشپزخانه است وقتی محل قرار گرفتن پنجره بالای سر ظرف شویی یا کابینت هاست. راحتی در باز و بسته کردن ، این پنجره را به مدلی ایده آل برای بسیاری تبدیل کرده است. چون هنگام باز شدن این نوع از پنجره هیچ فضای داخلی و خارجی اشغال نمی شود ، جهت نصب در فضاهای کوچک و بالکن ها توصیه می شود. در اين نوع پنجره دوجداره upvc سيستم بازشو به صورت ريلی می باشد.

مزايای درب و پنجره یو پی وی سی کشویی عبارت اند از:

الف)هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود.

ب)دارای سه نوع مختلف تک ریل، جفت ریل و فولکس واگنی می باشد.

 

انواع بازشوهای درب و پنجره:

پنجره ثابت

پنجره یو پی وی سی تک حالته

پنجره یو پی وی سی سایبانی

پنجره یو پی وی سی دوحالته

درب و پنجره یو پی وی سی آکاردئونی

پنجره یو پی وی سی دو لنگه باز شو (مدل فرانسوی)

درب و پنجره یو پی وی سی فرانسوی

درب و پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

پنجره یو پی وی سی مدل کلنگی

پنجره یو پی وی سی کشویی

پنجره یو پی وی سی محوری (پنجره یو پی وی سی دایره ای)