درب و پنجره آکاردئونی

درب و پنجره آکاردئونی

 

ویژگی ها و خصوصیات کاربردی درب و پنجره های آکاردئونی:

درب و پنجره های آکاردئونی (fold and slide) عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.

درب و پنجره دوجداره آکاردیونی همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های یو پی وی سی با یراق خاص محسوب می شود حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره upvc با یراق آکاردئونی در سیستهمای یو پی وی سی آشنا کنیم. در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دوجداره آکاردئونی نسبت به پنجره فولکس واگنی دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار ( جدا از بحث کنترل انرژی و کاهش صدا ) با هم کاملا متفاوت است.

استفاده از درب و پنجره های یو پی وی سی آکاردونی در فضاهایی مانند پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. بطوریکه در شکل مشاهده میکنید براحتی این دو فضا به هم متصل شده و میتوان از محیط لذت کامل را برد.

این نوع درب و پنجره های یو پی وی سی عوامل جدا کننده مناسبی برای محیط هایی همچون فضاهایی که ارتباط بیرونی در آنها اهمیت دارد را شامل می شوند. با استفاده از این نوع پنجره ها می توان فضای داخل و فضای خارجی مانند بالکن، حیاط و … را جدا کرد و در نهایت با باز کردن درب ها به راحتی این فضا ها را در مواقع لزوم به هم متصل کرد.

یراق آلات مناسب برای پنجره های آکاردئونی

کیفیت یراق آلات بکار رفته در درب و پنجره های یو پی وی سی نوع آکاردئونی (fold and slide) بسیار مهم است.

این شرکت تمام تلاش خود را دارد تا با استفاده از بهترین یراق آلات آلمانی، مناسب ترین پنجره را به شما عرضه کند.