تولید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره

 تولید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره

این شرکت در راستای توسعه همه جانبه خود بر آن شد تا با بهره گیری از دانش فنی و انتقال تکنولوژی روز دنیا با تکیه بر شبکه وسیع مونتاژ و مجهز به متخصصین این امر راه گشای امنیت ، آرامش و آسایش هموطنان گرامی و در خدمت ایرانی مدرن باشد که خط مونتاژ این شرکت با بکار گیری مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی روز از کشور ترکیه خریداری و در شهر زنجان نصب و راه اندازی گردیده است.

همچنین با بهره گیری از کارشناسان متخصص در امر مشاوره، طراحی ،اندازه گیری ، تولید و نصب استاندارد پنجره دوجداره ،این آمادگی را دارد تا مشتریان عزیز را از خدمات مناسب خود در راستای کاهش هزینه های مربوط به انرژی بهره مند نماید.
همچنین می توانید با بازدید از پروژه های انجام گرفته توسط این شرکت از میزان رضایت مندی مشتریان و کیفیت محصولات این شرکت مطلع گردید.

پنجره یو پی وی سی

اگر شما هم تولید پنجره دوجدارهقصد سفارش پنجره دوجداره را دارید توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدام به خرید پنجره دوجداره برای ساختمان نوساز یا تعویض پنجره ساختمان خود کنید مطالب این صفحه را به دقت بخوانید تا یک بار برای همیشه برای خرید پنجره دوجداره اقدام کنید و هزینه و وقت شما به درستی استفاده شود.

این شرکت از نمایندگان برتر شرکت ویستا بست ، آلو پلاس ، و وین تک در کرج میباشد. گروه درب و پنجره دو جداره یو پی سی با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی کیفیتی در خور توجه را در اختیار خریداران قرار میدهد. خط تولید این شرکت به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.

تولید پنجره یو پی وی سی

شما میتوانید ابعاد درب و پنجره خود را به شماره ۰۹۱۲۷۲۹۸۰۸۶ در تلگرام ارسال نمایید تا از پیش فاکتور اولیه خود مطلع شوید.