, , ,

تفاوت تعویض پروفیل وین تک ویستابست

تفاوت تعویض پروفیل وین تک ویستابست

امروزه به منظور بازسازی خانه‌ها, ایجاد نمایی زیبا و کاهش هزینه های مصرفی انرژی به تعویض پنجره‌های قدیمی می پردازند. باید به این توجه نکته داشته باشید که پروفیل های مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc بدون تخریب، با پروفیل درب پنجره های دوجداره در نوسازی متفاوت می باشد.

پروفیل یو پی وی سی

تفاوت تعویض پروفیل وین تک ویستابست

• بیشترین سطح مقطع پروفیل: وین تک

• بیشترین ضخامت دیواره خارجی پروفیل: ویستابست

• بیشترین وزن در یک متر پروفیل: وین تک

پروفیل upvc پنجره دوجداره وین تک

در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc وین تک، می توان از سری پروفیل های W700 وین تک از نوع بازسازی استفاده کرد. پروفیل upvc بازسازی، مانند پروفیل فریم وین تک طراحی گردیده ولی با این تفاوت که در قسمت سطح داخلی آن، لبه ۴۲ میلیمتری جهت کاور کردن فریم پنجره های قدیمی تعبیه شده است. طراحی و تولید پروفیل upvc پنجره دوجداره وین تک با ۵ محفظه برای ایزولاسیون و عایق بندی بهتر نسبت به انتقال دما و آلودگی صوتی دارد, امکان نصب انواع توری پلیسه، رولینگ و ثابت بر روی پنجره دوجداره وین تک وجود دارد و به دلیل عرض ۷ سانتی متری دارای مقاومت و کیفیت بالایی می باشد.

کارخانه وین تک

پروفیل upvc پنجره دوجداره ویستابست

یکی از پرکاربرد ترین پروفیل upvc پنجره دوجداره ویستابست در ساخت پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل های سری ۶۰ با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رعایت استاندارد های کیفی معتبر, ضخامت ۳ میلی متری برای دیواره های اصلی و استفاده از این پروفیل برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست بدون تخریب می باشد.از اصلی ترین پروفیل های این سری پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل فریم یا قاب است که در سه نوع پروفیل قاب بلند، پروفیل قاب کوتاه و پروفیل قاب بازسازی تولید می شود. تفاوت کاربرد پروفیل قاب بلند و قاب ساده در استفاده از یراق آلات و ریل های مختلف مانند درب و پنجره دوجداره ویستابست tilt & slide می باشد. پروفیل بازسازی درب پنجره دوجداره upvc ویستابست نیز در تعویض پنجره های قدیمی کاربرد دارد و با لبه ۳۴٫۵ میلیمتری خود، فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را کاملا پوشش می دهد.

مشخصات ضخامت دیواره اصلی

mm

وزن

Kg/m

ارتفاع

mm

عرض

mm

تعداد حفره

chamber

ضخامت دیواره فرعی

mm

نوع پروفیل
قاب ساده ۳ ۱٫۲۴ ۶۵ ۶۰ ۳ ۲٫۷
قاب بلند ۳ ۱٫۳۸ ۷۶ ۶۰ ۳ ۲٫۷
قاب بازسازی ۳ ۱٫۲۸ ۸۴٫۵ ۶۰ ۳ ۲٫۷