,

تصاویر انواع درب و پنجره upvc

انواع درب و پنجره upvc

تصاویر انواع درب و پنجره upvc

درب و پنجره های دوجداره upvc دارای انواع مختلفی از لحاظ ظاهری می باشند. شما برای داشتن انتخابی درست و مناسب قطعا باید با مدل های مختلف انواع درب و پنجره upvc آشنا باشید تا بتوانید تشخیص دهید که کدام نوع درب و پنجره upvc می تواند مناسب با نیاز شما باشد. در این پست تصاویر انواع درب و پنجره upvc با توضیحاتی کوتاه ارائه داده ایم تا به واسطه آن بتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
درب و پنجره upvc ثابت

پنجره دو و سه جداره

درب و پنجره upvc ثابت بالاترین میزان عایق بندی حرارتی، برودتی، گرد و غبار و همچنین آلودگی های صوتی را نیز دارا می باشد. درب و پنجره upvc ثابت بدلیل طراحی جذاب جزء جدانشدنی در سفارشات درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی است.
درجه عایق بندی درب و پنجره upvc ثابت
مقدار ضریب حرارتی (K=1.80 W(M2.K
مقدار نفوذ هوا qo=0.76 M3/h.m
میزان نفوذ آب ΔP=300Pa
درب و پنجره upvc تک حالته


بازشوی درب و پنجره upvc تک حالته بر روی یک محور به صورت افقی می باشد. تنها تفاوت این نوع با حالت ثابت در استفاده از یراق آلات می باشد که موجب افزایش قیمت درب و پنجره upvc تک حالته نسبت به حالت ثابت شده است.
درجه عایق بندی درب و پنجره upvc تک حالته تک حالته
مقدار ضریب حرارتی (K=1.80 W(M2.K
مقدار نفوذ هوا qo=0.76 M3/h.m
میزان نفوذ آب ΔP=300Pa
درب و پنجره upvc دو حالته

پنجره دوجداره دو حالته

عملکرد درب و پنجره upvc دو حالته بسیار آسان بوده و با یک دستگیره می توان هردو حالت بازشو را استفاده کرد تنها کافیست دستگیره را بچرخانید. هنگامی که دستگیره به سمت پایین باشد، درب یا پنجره دو جداره قفل می باشد و برای بازشدن از بغل این پنجره کافیست جهت دستگیره را به حالت افقی در بیاورید، در انتها برای حالت بازشو از بالا کافیست دستگیره را به سمت بالا بچرخانید
درب و پنجره upvc مدل آکاردئونی

در و پنجره دوجداره آکاردئونی تاشو و جمع شونده
درب و پنجره upvc کلنگی

پنجره 2جداره

پنجره یو پی وی سی با حالت بازشوی کلنگی قابل استفاده در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی می باشند. اتلاف انرژی در درب و پنجره upvc کلنگی کم می باشد و برای موارد خاصی مورد استفاده قرار میگیرد البته ممکن است به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
درب و پنجره upvc دو لنگه بازشو- فرانسوی

پنجره دوجداره فرانسوی

درب و پنجره upvc فولکس واگنی

پنجره فولکس واگنی

درب و پنجره upvc محوری

پنجره دوجداره محوری

درب و پنجره upvc کشویی

درب و پنجره های کشویی

درب و پنجره upvc خلیجی