بهترین پروفیل پنجره UPVC در ایران

پروفیل یو پی وی سی

بهترین پروفیل پنجره UPVC در ایران

از بهترین و با کیفیت ترین پروفیل های UPVC در ایران میتوان از پروفیل های در و پنجره ویستابست و وین تک نام برد که از لحاظ کیفیت گوی سبقت را از بقیه تولید کنندگان UPVC در ایران را ربوده اند. این پروفیل ها دارای گواهینامه های معتبری هستند که برای پروفیل ویستابست گواهینامه RAL آلمان که معتبرترین گواهینامه از لحاظ کیفی و استاندارد در دنیا است و برای پروفیل وین تک سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد ISO9001 می باشد.

پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل پنجره upvc ویستابست
بهترین پروفیل پنجره UPVC در ایران ویستابست نام دارد و بعنوان یکی از بهترین برند های تولید پروفیل یو پی وی سی در ایران مطرح می باشد. در پروفیل های یو پی وی سی ویستابست از شیشه هایی با ضخامت ۲۲ میلیمتر و ۲۴ میلیمتر استفاده می گردد در صورتیکه در بیشتر پروفیل ها از شیشه هایی با ضخامت ۱۸ و۲۰ میلیمتر استفاده شده و این ضخامت شیشه ها و فضای داخلی آن که با گاز آرگون پر میگردد باعث عدم نفوذ سرما و گرما و سروصدا به داخل ساختمان می گردد که موارد ذکر شده تماما به مواد اولیه باز می گردد که وجود پروفیلی به نام ویستابست با وزن بالا ،گالوانیزه ضخیم و استاندارد و شیشه های با فضای بیشتر و لاستیک درزبندی ای پی دی ام باعث با کیفیت بودن پنجره میگردد ولی موردی که نباید از آن به این راحتی عبور کرد ساخت و مونتاژ خوب و نصب عالی این پنجره ها می باشد. نتایج آزمایشات مختلف سختی، قابلیت های فنی، استحکام و … نتیجه نظرات پروفیل ویستا بست عدم بروز مشکلات تغییر فرم پروفیل upvc مثبت عدم بروز مشکلات تغییر رنگ پروفیل یو پی وی سی مثبت ترازقیمت و کیفیت پروفیل upvc مثبت راحتی نظافت فرم پروفیل upvc مثبت میزان مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف پروفیل یو پی وی سی مثبت مقبولیت و داشتن استاندارد های ملی پروفیل upvc مثبت مقبولیت و داشتن استاندارد های جهانی پروفیل درب و پنجره upvc مثبت میزان رضایتمندی مشتریان را کسب نماید.

وین تک

پروفیل پنجره upvc وین تک
پروفیلهای تولید شده در کارخانه وین تک WINTECH شامل پروفیلهای درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی سری W700, W640, W260 و PP624 می باشند که به وسیله تکنولوژی روز دنیا و ترکیبات مواد اولیه با کیفیت تولید و پس از کنترل و نظارت دقیق به بازار فروش عرضه می گردند. پروفیل سری ۷۰ پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک بدلیل ظاهر دکوراتیو و عرض سطح مقطع ۷ سانتی متری خود، از بهترین نوع پروفیل درب وپنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک از لحاظ کارایی, مقاومت و کیفیت می باشد. شما می توانید برای تعویض پنجره های قدیمی و آهنی خود بدون تخریب از پروفیل سری ۷۰ درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک استفاده نمایید.