انواع یراق درب و پنجره دوجداره

پنجره یو پی وی سی ضد سرقت

انواع یراق درب و پنجره دوجداره

شما می توانید با استفاده از یراق آلات با کیفیت علاوه بر بالا بردن عمر درب و پنجره دوجداره, میزان عایق بندی در برابر گرما و سرما را بطور چشمگیری افزایش دهید. امروزه با توجه به وجود انواع یراق درب و پنجره دوجداره می توان انواع مختلف بازشو را با توجه به نیاز مشتری تولید کرد.

پنجره دوجداره upvc

درب و پنجره دوجداره کلنگی یا یراق سرویسی پنجره (Tilt)
درب و پنجره دوجداره تک حالته (Turn)
درب و پنجره دوجداره دو حالته (Tilt & Turn)
یراق آلات درب و پنجره دوجداره دو حالته بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و حالت دوم برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا می باشد. این سیستم به گونه ای طراحی شده که مانع بسیار مقاومی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و کاهش آلودگی صوتی تا ۴۰ دسی بل با شیشه دوجداره استاندارد می باشد. یراق آلات آلمانی ROTO برای عملکرد بهتر این سیستم بهترین گزینه می باشد .

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل یو پی وی سی
درب و پنجره دوجداره کشویی (Sliding)
درب و پنجره دوجداره کشویی مزیت بزرگی دارد که در هنگام بازشدن هیچ فضای داخلی را اشغال نمی کند. با توجه به وجود فاصله ای که برای قراردادن ریلها و رفت و آمد لنگه بر روی فریم در میان لنگه بازشو و فریم وجود دارد اتلاف انرژی در پنجره های کشویی نسبت به سایر پنجره ها بیستر می باشد درنتیجه این روزها کاربرد خود را کم کم از دست داده است.
درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی (Tilt & Sliding)
این پنجره جایگزین بسیار مناسبی برای درب و پنجره دوجداره کشویی می باشد. یراق آلات درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی قیمت بالایی دارند اما پروفیل آن از نوع معمولی است و حداقل ۵۰ % از پروفیل کشویی ارزانتر است از این رو تفاوت قیمت آن را با پنجره های کشویی کم می کند . این نوع بازشو به همراه بازشو دوحالته از عایق ترین حالات بازشو است.
از جمله محصولات عرضه شده توسط این شرکت در کرج شامل انواع يراق درب و پنجره دوجداره مي باشد. این شرکت به وسیله مشاوران متخصص و کاردان شما را در انتخاب بهترين نوع يراق آلات درب و پنجره دوجداره راهنمایی می نماید.