انواع پنجره دو جداره upvc جدید

طرح و مدل پنجره دوجداره

انواع پنجره دو جداره upvc جدید

انواع پنجره دو جداره upvc جدید می تواند مناسب ترین گزینه برای هر ساختمان باشد چرا که علاوه بر امنیت دارای عایق بندی بالایی است که مانع از ورود بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی می شود. این شرکت در البرز – کرج ارائه کننده انواع پنجره های دو جداره upvc جدید با بالاترین کیفیت در مدل های متنوع می باشد.

انواع پنجره دو جداره جدید از نظر حالات بازشو به دسته های زیر تفکیک می شوند:
پنجره دو جداره جدید upvc دوحالته
در مدل پنجره دو جداره upvc دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره انجام می گیرد.

پنجره دوجداره دو حالته

پنجره دو جداره upvc جدید دولنگه بازشو( پنجره دو جداره فرانسوی )
هر دولنگه پنجره دو جداره فرانسوی قابلیت باز شدن را دارد. پنجره دولنگه بازشو فرانسوی به دلیل نداشتن هیچ گونه ستونی در وسط پنجره، باعث به وجود آمدن زاویه دید بهتری و استفاده بهتر از فضای محیطی اطراف می باشد.

پنجره دوجداره فرانسوی

پنجره دو جداره upvc جدید کشویی
سیستم بازشوی پنجره دو جداره upvc کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. پنجره دو جداره upvc جدید کشویی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه پنجره های دوجداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره دو جداره upvc جدید لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است.


پنجره دو جداره upvc جدید فولکس واگنی
پروفیل upvc مورد استفاده درپنجره فولکس واگنی مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی این نوع همانند دربهای ون میباشد. پنجره فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از جدیدترین مدل‌های پیشرفته پنجره‌های دو جداره upvc می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.