استانداردهای پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دوجداره استاندارد

استانداردهای پنجره دوجداره یو پی وی سی

از مهم ترین استانداردهای پنجره دوجداره یو پی وی سی می توان به جنس پروفیل مصرفی اشاره کرد که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نمی باشد و در اين مورد فقط بايد به استانداردها و گواهينامه‌هاي فني اکتفا کرد. باید توجه کرد شکل ظاهری پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد.

پنجره دوجداره

هر چقدر پروفیل مصرفی با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی پنجره دوجداره یو پی وی سی هم با گذشت زمان کمتر می شود. پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ پروفیل یو پی وی سی به زرد و یا قهوه ای، شکستگی پروفیل و افتادگی پنجره دوجداره یو پی وی سی از حالت عادی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.
یراق آلات پنجره دوجداره یو پی وی سی
اگر یراق آلات پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید شده براساس استاندارد های ملی نباشد عملیات فیتینگ میان لاستیک آبندی و پروفیل به درستی صورت نمی پذیرد و در نتیجه پنجره دوجداره یو پی وی سی تولید شده انتظارات این بحث را به درستی برآورده نمی سازد. یراق آلات پر مصرف در صنعت پنجره دوجداره یو پی وی سی شامل تک حالته، دو حالته، کشویی و فولکس واگنی می باشد.

یراق پنجره دوجداره

شیشه دو جداره پنجره دوجداره یو پی وی سی
همانطور که می دانید کیفیت موادی همچون درزگیر بوتیل، پلی سولفاید،رطوبت گیر و اسپیسر در تولید یک قطعه شیشه دوجداره حرف اول را می زنند. و اگر این مواد به صورت استاندارد و مرغوب در کارخانه ها مورد استفاده قرار گیرند، شیشه های تولید شده تا ده ها سال بدون هیچ گونه مشکلی وظیفه حفظ انرژی و جلوگیری از آلودگی صوتی را انجام می دهند. با توجه به اینکه شیشه دو جداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا و بیشترین سطح پنجره را در برگرفته است بنابراین استاندارد بودن شیشه دو جداره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شیشه دوجداره استاندارد

مهم ترین مشخصه استاندارد بودن شیشه دوجداره گاز آرگون می باشد ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثرگذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمی دهد. تزریق سلییکاژن با دستگاهای مخصوص انجام میگیرد. نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده وعملا تزریق گاز را بی فایده می کند.مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گردوغبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و تنها بعد از نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.
کیفیت تولید و ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی
یک پنجره دوجداره یو پی وی سی خوب و استاندارد علاوه بر داشتن فاکتورهای ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود. مجموعه ای اگر یک پروفیل یو پی وی سی فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت داشته باشد نمیتواند یک پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد و مرغوب تحویل مصرف کننده دهد. شرکت پنجره ماندگار در کرج با داشتن نیروی مجرب و باتجربه و همچنین ماشین آلات ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی در این صنعت حرف اول را میزند.

تعویض پنجره

استانداردهای پنجره دوجداره یو پی وی سی در نصب
در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد می باشد. اما اگر کار تعویض درب و پنجره های قدیمی به دست افراد کارشناس و زبده انجام نپذیرد نه تنها مشکلات پنجره های قدیمی بر طرف نمی شود، بلکه مشکلات جدیدی نیز ممکن است به این موارد اضافه گردد از جمله این مشکلات می توان به لق بودن پنجره ها، نفوذ آب باران و … اشاره کرد. امتیاز مهمی که این شرکت در کرج دارا می باشد کادری مجرب و کارآزموده است که آماده ارائه هر گونه خدمات نصب و تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی می باشد.